Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Gilgalad
Zaslal: st červen 11, 2008 13:09 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
V jakém městě mají své sídlo Kati z Eldebranského cechu?

- nedá se říct, že by měli jedno sídlo. Většina z nich je neustále na cestách nebo žijí v různých částech Lendoru a Tary. Jejich velmistr sídlí v Danérii v Rudavách. Tam má Eldebranský cech hrad, který nepodléhá zákonům žádného království. Sem jsou posíláni adepti na členství, probíhá zde základní výcvik a odtud jsou vysíláni na různé zkušební mise do světa.
Už dlouho se chystám sepsat o katech článek do Pevnosti, ale kvůli jiným věcem jsem se k němu ještě nedostal:) Budu se na to muset vrhnout.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: st červen 11, 2008 14:09 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
řekněme, že po převratu kněží slunce to už nebude ten lendor, který známe Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: st červen 11, 2008 16:03 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
teokracie?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: st červen 11, 2008 16:21 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Silwerik napsal:
teokracie?

zařekl jsem se, že nebudu nic předesílat dopředu, ale... teokraicie ano, alespoň někde. ovšem změny se budou týkat celého lendoru a až to celé skončí, nezůstane kamen na kameni. věřím, že všichni by rádi věděli jak to bude, ovšem nápady se zatím jen líhnou, i když o některých věcech máme celkem jisto. jak to dopadne snad uvidíte už tyto vánoce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: út červenec 01, 2008 11:16 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Má už Čenis po zkouškách Cool ? Bude pokračování Kroniky?
A jestli můžu: co se chystá do Pevnosti?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út červenec 01, 2008 16:41 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Silwerik napsal:
Má už Čenis po zkouškách 8) ? Bude pokračování Kroniky?
A jestli můžu: co se chystá do Pevnosti?


Cenis ma po zkouskach (uspene :-) a pokusi se mezi jinou praci i pokracovat v kronice
jinak Pevnost cislo 8 - povidka Volny jako vitr od Cenise z budoucnosti Divokych plani a hevrenu a clanek o sportu ve 4K tez ode mne
cislo 9 povidka Piratuv kamen od Zdenka Benese o jednom lupu a intrikach okolo
cislo 10 - dobrodruzstvi od Jakuba Stadlera (autora Nového domova z pevnosti 4 / 08

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: čt červenec 03, 2008 12:52 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
tak na povídky se těšim, jsme zvědav na článek (sám o sobě sport nesnáším, tak doufám, že mě osloví ten asterionský)
- dotaz pro Čenise: vycházel jsi z moderního sportu, starověkých her popř. něco úplně jiného (ať se trochu uvolní má nedočkavost Cool )
a jelikož poslední dobrodružství od Jakuba bylo taky supr, už se těším na další Razz

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Cenis
Zaslal: pá červenec 04, 2008 11:35 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Sadaam napsal:
tak na povídky se těšim, jsme zvědav na článek (sám o sobě sport nesnáším, tak doufám, že mě osloví ten asterionský)
- dotaz pro Čenise: vycházel jsi z moderního sportu, starověkých her popř. něco úplně jiného (ať se trochu uvolní má nedočkavost 8) )
a jelikož poslední dobrodružství od Jakuba bylo taky supr, už se těším na další :P


vychezl jsem ze starovekych a stredovekych her a taky jsem si prachsproste vymyslel, najdete tam dva druhy zapasu, beh, neskop (neco jako kopana :-) a petang

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerik
Zaslal: so červenec 05, 2008 7:00 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Nedá mi to a musím velebit obálku Smrťáčka - je úžasná. Jen o ní na stránkách Strak na vrbě není ani zmínka. Vyjde v blízké době (červenec)?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PjVorisek
Zaslal: so červenec 05, 2008 7:32 Citovat
Založen: 14.2.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: České Budějovice
Mám dvě otázky ohledně stránek těchto a diskusního fora.
1)
Zajímalo by mě, kdo se o virtuální asterion stará a kolik tomu + - věnuje času.
Kolik sem za den příjde lidí a tak. Jak často se doplňuje kronika a kolik kroniku dělá lidí a jak jsou domluveni. Otázky a odpovědi s galerií a další jsou mrtvé snad od začátku vzniku stránek. Nikdo neříká aby tu byly úpravy a nové doplňky + články každý den, nicméně jednou za cca týden až 14. dní by bylo prima sem něco doplnit.
2)
A k foru. Kolik je registrovaných aktivních lidí a po jaké době se registrovaný neaktivní smázne, jestli se udělá nějaký koš na uzavřené diskuse, aby to bylo tady přehlednější, proč se zajímavé otázky z FAQ nehodí do otázek a odpovědí a tady proč se to nepromazává.
-----------
Předem děkuji za odpovědi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne červenec 06, 2008 19:32 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
PjVorisek napsal:
Mám dvě otázky ohledně stránek těchto a diskusního fora.
1)
Zajímalo by mě, kdo se o virtuální asterion stará a kolik tomu + - věnuje času.
Kolik sem za den příjde lidí a tak. Jak často se doplňuje kronika a kolik kroniku dělá lidí a jak jsou domluveni. Otázky a odpovědi s galerií a další jsou mrtvé snad od začátku vzniku stránek. Nikdo neříká aby tu byly úpravy a nové doplňky + články každý den, nicméně jednou za cca týden až 14. dní by bylo prima sem něco doplnit.

o virtualni asterion se staraji 2 lide. Jeden dela desing a systemove veci, druhy vklada novinky
kronika se doplnuje tak casto jak se ji podari napsat, momentalne se o ni stara jeden clovek
s galerii je problem ze proste nemame nove obrazky ktere tam dat, takze na nas to nevazne
Otazky a odpovedi se resi zde v FAQ a ver, ze prepisovat je z fora do textoveho souboru je peklo, byt se jedna jen o ctrl+C a ctrl+V
krom asterionu musime zit sve zivoty, pracovat, studovat, venovat se rodinam, za praci na strankach nikdy nikdo nedostal ani korunu a ani bohuzel nedostane
jinak podle statistiky zde za den prijde od 80 do 200 lidi

PjVorisek napsal:

2)
A k foru. Kolik je registrovaných aktivních lidí a po jaké době se registrovaný neaktivní smázne, jestli se udělá nějaký koš na uzavřené diskuse, aby to bylo tady přehlednější, proč se zajímavé otázky z FAQ nehodí do otázek a odpovědí a tady proč se to nepromazává.
-----------
Předem děkuji za odpovědi :)



registrovano je 514, kolik je aktivni nevim, cca tak 20-40 IMHO
registrovany se nesmazne
kos nevim, nevidim k tomu duvod,
k dalsi otazce mas odpoved vyse, jen dodam, ze krom ctrl+C a ctrl+V se taky musi upravit cestina, tedy chyby, preklepy, diakritika...

neber to jako ze te odpalkovavam, ale s webem proste delame to co zvladame

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PjVorisek
Zaslal: ne červenec 06, 2008 20:45 Citovat
Založen: 14.2.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: České Budějovice
Však ano já chápu že má každý svoje starosti a jiné " žrouty času". Já sám jsem položil PJ kvůli tomu a to jsem ho dělal cca 5 let.
Jsem zaměstnanej a bouchám přesčasy, do toho taneční a divadelní skupinka,
politika ( místopředseda v ZO ČB strany Zelených ) a začínám chodit na vysokou.
Masakr u mě a to nemám ženskou Very Happy největší a nejmilejší žrout času vůbec Laughing
---------
Je fakt a pravda, že hráči všeobecne si Asterion tolik oblíbili a to nemuvim jen za naší skupinku, ale řekl bych že za cca 99,99% lidí, že prostě vyžadují tolik informací a jsou jako houby před deštěm. Všichni jsme nedočkaví jak v kronice, tak v dalších modulech a knihách. Pro vás jako pro tvůrce musí být velké zadostiučinění, že prevážná část negativních názorů se snáší na málo a upoždění informací. Nevidím tu žádné, to je trapné, co to píšete za pitomosti aj.
---------
Co se financí týče, to byl, je a bude problém. A na víc možná pokud by se to stalo komerční bylo by to jen na škodu. Asterion je překrásnej koníček a tahat do toho peníze, nevim - jsem rozhodně proti. Nicméně chápu na druhou stranu, že nejste ani charita a nemůžete vše financovat jak penězma tak časem, což jsou také peníze, jak již bylo řečeno.
--------
Jen malá poznámka k foru. Ano neuvědomil jsem si problém s kopírováním. Nejsem programátor. Nicméně trochu nepřehledné to tu opravdu je a bylo by fajn pokud by se to tu nějak zpřehlednilo.
PS: Omlouvám se za překlepy.
PS2: Zle to rozhodně neberu a naopak jsem rád, že tato diskuse běží
PS3: "Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče." - Drakula? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: út červenec 15, 2008 15:14 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Poznáte niekto Čenisovo True name? Za to ako nás naťahuje s pokračovaním kroniky by sme mali na neho zoslať nejakú slabšiu kliatbu...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: pá červenec 18, 2008 11:23 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
arten napsal:
Poznáte niekto Čenisovo True name? Za to ako nás naťahuje s pokračovaním kroniky by sme mali na neho zoslať nejakú slabšiu kliatbu...


jejda, to ne, ja se polep¨sim, slibuju, ale kletbu ne :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gwaihir
Zaslal: ne červenec 20, 2008 18:44 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
arten napsal:
Poznáte niekto Čenisovo True name? Za to ako nás naťahuje s pokračovaním kroniky by sme mali na neho zoslať nejakú slabšiu kliatbu...


Kdo hledá, najde...

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 78 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.