Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Zkáza Arrvedy

Byly Arvedané nejmocnější národ ?

Ano   [ 31 ]  
46%
  46%
Ne   [ 35 ]  
53%
  53%

Celkem hlasů : 66
Blind Guardian
Zaslal: so listopad 19, 2005 0:02 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Jj.Ale závisí to na tom. Čeho by byli se Arvedani dopustit...

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: so listopad 19, 2005 0:06 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Teď mě napadá: Drik shromažďoval Armádu, aby zasadil skřítkům poslední úder, ale Khar ji nakonec odvolal a převelel na Lendor...

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Garrett
Zaslal: pá říjen 27, 2006 10:06 Citovat
Založen: 17.9.2006 Příspěvky: 31 Bydliště: Zlatý les, provincie Su, Kladno
Na Arrvedě došlo ke zneužití artefaktů a proto šla celá planeta do háje.

_________________
Jsem tady, jsem lupič, a přišel jsem vám ukrást nos mezi očima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: pá říjen 27, 2006 10:48 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Garrett napsal:
Na Arrvedě došlo ke zneužití artefaktů a proto šla celá planeta do háje.

Lidi byli, jsou a budou stejní. Takže to očekávej i na Asterionu.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
LordLonger
Zaslal: st prosinec 26, 2007 14:55 Citovat
Založen: 25.12.2007 Příspěvky: 38 Bydliště: Horka
Věrná pravda!

_________________
Iluze je konečná. Je jí realita, realita je iluzí a ambivalence je jedinou pravdou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rauksul
Zaslal: pá květen 02, 2008 12:29 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Nemyslím, že na Rrvedě šlo o nemoc v klasickém slova smyslu, mor, byť magický i cokoli podobného by arvedané nějakým způsobem zvládli, obětovali by třeba 90%populace, ale zvládli by ho. tady šlo o něco víc, já spíš sázím na něco jako hromadnou, celoplanetární Beznaděj, únavu, ztrátu motivace dělat cokoliv která se rozšířila právě jako mor, ale proti který nešlo nějak bojovat právě proto, že to nebyla vlastně nemoc. Byl to jen evoluční stav, kam se seběvědomý s po MOCi a VĚDĚNÍ pídící se národ dostal. Snad si po těch stalentích (tisíciletích) uvědomili, že NEjsou všemocní a neunesli to. Proto utelki, utekli od minulosti, od místa kde už vše dokázali a kde už nebylo co vylepšovat a který ve ský kráse a dokonalosti degenerovalo... Utekli někam, tek, kde mohli zapomenout na Arvedu a začít znovu a lépě... tedy pokusili se o to...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: ne květen 04, 2008 11:14 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Je to zajímavý názor,ale nemyslím si,že tomu tak bylo.Odkazy na tu NEMOC udávají,že to bylo něco víc fyzicky působícího,ale myšlenka s degenerací by v tom určitě mohla být taky zakomponovaná.Například přešlechtění jejich rasy by mohlo vést k potížím s přirozeným rozmnožováním, třeba by na to mohli působit také změny v magickém poli,které Arvedané často cíleně vyvolávali a tyto změny pak u nich působily různé degenerativní onemocnění...Prostě sami sebe a Arvedu tak poničili,že její konec už byl nezvratný...

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: ne květen 04, 2008 13:48 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
To Rauksul: Áno, ale nielen. Totiž odsťahovať sa z planéty pokiaľ si duševne vyčerpaný a vyhorený je podobné ako dúfať, že vyliečiš blázna tým, že ho presunieš do iného blázninca (za predpokladu, že na každom mieste univerza platia rovnaké fyzikálne a iné zákony). Jasne krátkodobo síce dostaneš nové podnety a impulzy, ale to ti dlhodobo nepomôže...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rauksul
Zaslal: po květen 05, 2008 12:27 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Vždyť taky nepomohlo... Very Happy já teda na každým rohu Arvedana nepotkávám... Ten příměr s blázincem... ne je to trochu jinak, Mějma blázinec a v něm blázny. ale pozor, nějsou blázni jako blázni! někteří jsou jen trošku blázni a někteří jsou úplně normální, ale prostě jsou v blázinci a nemůžou pryč. Pokud ti normální zůstanou v tom blázinci, tak nejspíš zecvokatěj taky, ale pokud se z něj dostanou... Ven, na čerstej vzduch... Do svěžího a čistýho světa... Tak mají šanci ne?
Magický pole, nemoci... Vem si nás, jako lidstvo teď, dokážeme transplantovat srdce, léčíme šílený nemoci, ale stajně nás skolí chřipka... vem si kolik dětí dnes trpí alergiemi na čokoládu, na lískový ořííšky, na jabka... to je degenerace, a to je kolen nás jen technika. V případě magickýho vlivu, změn magickýho pole je to určitě ještě razantnější. myslím že arvedani se stajně jako mi dokázali vypořádat s nemocemi který u nich díky tomu vznikali, ale nedokázali zabraní obecný degeneraci. Vždyď v našem světě je keždá masovější nemoc je vlastně nemoc původu ne fyzickýho, ale psychickýho. A u tý léčiš (většinou!) příznaky...
Oni vlastně utekli, vzali elitu a zmizli, protože kdyby to udělali jinak - zůstali, nebo vzali všechny - tak by stejně zanikli. Tak trošku mi to připomíná ten vtip, kde doktor léčil pacienta na pásový opar a po roce zjistil, že jen nosí těsný trenky... Tak vyvynutej (a sebevědomej a nemyšlenej) národ prostě možná odmítal, že by příčina byla tak jednoduchá, hledani řešení složitého problému a ten nenašlí - protože nebyl.
Je to samozřejmě čistě můj názor, ale tak nějak je mi proti mysli, že by měla být příčinou vyhynutí (téměř) celého národa jen nějaká, byť sebestrašnější, nemoc.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
unnamed
Zaslal: po květen 05, 2008 20:04 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Právě proto by to mohla být nějaká úplně obyčejná nemoc.
Sám jsi napsal, že nás dokáže skolit chřipka. Arvedani byli už hodně daleko a možná je potkalo něco podobného. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.