Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Rukověť dobrodruha  ~  Rukovet dobrodruha - predcasna diskuse

Sadaam
Zaslal: pá duben 04, 2008 12:32 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Vyšla, ale nedala se skoro sehnat. Dneska jsem ji náhodou zahlíd ve výloze v jednom knihkupectví, jenže před cca týdnem jsem si ji, já nedočkavec, objednal v Kosmasovi se slevou deset ká čé Cool příští týden už bude má...
A tu recenzi v Pevnosti jsem úplně přehlídnul, hik Shocked

ad Kibe: neváhám... já vim, že to mám jistý Rolling Eyes

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gwaihir
Zaslal: so duben 05, 2008 9:34 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Sadaam napsal:
Vyšla, ale nedala se skoro sehnat. Dneska jsem ji náhodou zahlíd ve výloze v jednom knihkupectví, jenže před cca týdnem jsem si ji, já nedočkavec, objednal v Kosmasovi se slevou deset ká čé Cool příští týden už bude má...
A tu recenzi v Pevnosti jsem úplně přehlídnul, hik Shocked

ad Kibe: neváhám... já vim, že to mám jistý Rolling Eyes


Imho žádná sláva - aneb sapkowski prostě ty svoje ságy neumí ukončovat...

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sadaam
Zaslal: st duben 09, 2008 17:25 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
neděs mě! zítra si pro ni jdu... Shocked

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zwejk
Zaslal: pá duben 11, 2008 13:03 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
Možná trošku odbočuju, ale podle čeho se vlastně řídí kronika na zdejším serveru. Chci říct, že někdy se v ní půl roku neobjeví ani čárka a pak několik nových věcí najednou, tak mě jen zajímalo jestli jednou za čas někdo z autorů něco napíše, nebo například odehraje a následně se to projeví v kronice. Prostě kdo to vymýšlí a na jakém základu. Dále bych mě zajímalo jestli se ještě alespoň uvažuje o vydání dalších modulů a to například o modulu, který se zabývá pouze Derteonem, ale i dalších, které jsou popsané, ale zatím jen jako možné budoucí názvy pro moduly.
Předem díky ze odpovědď. S pozdravem Zwejk

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oggysu
Zaslal: pá duben 11, 2008 13:54 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Zwejk napsal:
Možná trošku odbočuju, ale podle čeho se vlastně řídí kronika na zdejším serveru. Chci říct, že někdy se v ní půl roku neobjeví ani čárka a pak několik nových věcí najednou, tak mě jen zajímalo jestli jednou za čas někdo z autorů něco napíše, nebo například odehraje a následně se to projeví v kronice. Prostě kdo to vymýšlí a na jakém základu. Dále bych mě zajímalo jestli se ještě alespoň uvažuje o vydání dalších modulů a to například o modulu, který se zabývá pouze Derteonem, ale i dalších, které jsou popsané, ale zatím jen jako možné budoucí názvy pro moduly.
Předem díky ze odpovědď. S pozdravem Zwejk

Je to tak, že zápisy do kroniky se píšou, když má autor náladu a čas. Každý je zainteresovaný na nějaké oblasti, o které rád píše, takže pokud třebas nikdo nemá rád tohle, nebo tamto, pak o tom nikdo psát nebude:) Jako je to i s moduly:) Tím se dostávám k druhé části tvojí otázky. Každým dnem napjatě (stejně jako vy) očekáváme Rukověť dobrodruha...Wink Mezitím se ale rozbíhají práce na dalších modulech (ano, je jich několik), jmenovitě za sebe můžu mluvit o Krajinách za obzorem I., i na tebou zmiňovaném Derteonu a dalších modulech se ale už začíná pracovat:) Nerad bych prozrazoval něco z naší kuchyně předem---to nechám služebně staršímSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerik
Zaslal: út duben 15, 2008 14:40 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
oggysu napsal:
Je to tak, že zápisy do kroniky se píšou, když má autor náladu a čas. Každý je zainteresovaný na nějaké oblasti, o které rád píše, takže pokud třebas nikdo nemá rád tohle, nebo tamto, pak o tom nikdo psát nebude:) Jako je to i s moduly:) Tím se dostávám k druhé části tvojí otázky. Každým dnem napjatě (stejně jako vy) očekáváme Rukověť dobrodruha...Wink


Za Kroniku jsem moc vděčný, jestli tenhle seriál bude tak dobrý jako Rilondské tažení ...Very Happy A každým dnem očekávám RD už půlku dubna. Co to ten vydavatel dělá??

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st duben 16, 2008 14:29 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
ještě má na to 14 dní... 30.4. by bylo hezké datum pro vydání nového modulu Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: st duben 16, 2008 22:02 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Twisted Evil Už letím Twisted Evil

Aby jste chápali...byl by to pro mě dárek k narozeninám

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: pá duben 18, 2008 13:22 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Mno jesli za něj nebudou chtít nehorázný prachy, možná ho dostaneš ode mně... Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gwaihir
Zaslal: so duben 19, 2008 11:58 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Eyron161 napsal:
Mám k toužebně očekávanému modulu jeden dotaz:
Bude text modulu zasazený do nějaké konkrétní doby nebo bude univerzální? Napadlo mě to proto, že já hraji s družinou ještě v době před pádem Svobodnýh měst, tak jestli bude například u mých hráčů nějaká korekce, protože bych byl nerad, aby se třeba o konci Svobodných měst dozvěděli...
Jinak díky všem autorům, že s modulem tak pohnuli Exclamation


Modul je zasazen do roku 855, takže nějaké informace z kroniky tam jsou. Například ta svobodná města jsou zmíněna určitě v úvodním článku o Taře. Každopádně ale se většinou jedná jen o letmé zmínky.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Gilgalad
Zaslal: st duben 23, 2008 9:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Tak Rukověť dobrodruha se z tiskárny nakonec dostane asi až začátkem května, ale na stránkách Altaru už běží její předprodej - http://obchod.altar.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=847&zenid=ogsrg805po33vldg65rb8pm1i5

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: st duben 23, 2008 9:35 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Tak to je dobrá i špatná zpráva současně. Dobrá v tom, že se konečně přiblížilo vydání nového modulu Smile , špatná v tom, že poslední 3 dubnové dny budu zas po dlouhé době v Praze, tak jsem si říkal, že bych si ji tam hned koupil. Podle původně ohlášeného přelomu března/dubna to neměl být problém... Takto zas budu muset platit drahé poštovné. Sad No nic, zkusím se domluvit s kamarády, že bych udělal aspoň nějakou větší objednávku najednou...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: st duben 23, 2008 9:49 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Teď jsem si všiml té akce na sadu 4 modulů (Čas temna, Vzestup temných bohů, Falešná apokalypsa, Za závojem stínů) za skvělou cenu 990,- To je vážně HODNĚ dobrá nabídka. Škoda jen, že už je mám všechny. Sad Jsem bohužel tak nedočkavý, že si nové moduly kupuji hned po vydání nebo ještě v předobjednávce... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: st duben 23, 2008 10:05 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
tavicz napsal:
Tak to je dobrá i špatná zpráva současně. Dobrá v tom, že se konečně přiblížilo vydání nového modulu :) , špatná v tom, že poslední 3 dubnové dny budu zas po dlouhé době v Praze, tak jsem si říkal, že bych si ji tam hned koupil. Podle původně ohlášeného přelomu března/dubna to neměl být problém... Takto zas budu muset platit drahé poštovné. :( No nic, zkusím se domluvit s kamarády, že bych udělal aspoň nějakou větší objednávku najednou...

No, vzhledem k tomu, ze Altar uz v Praze neprovozuje prodejnu, tak koupit si Rukovet nekde na krame za 225 nebo v predprodeji za 215 i s postovnym, to uz mas lepsi predprodej, ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: st duben 23, 2008 10:06 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Všiml jsem si, že na novém modulu je nové logo Asteionu. Surprised Docela zajímavé. Nezvyklé, ale jednoduché a pěkné. Twisted Evil

Bouchi: Však už jsem si ji předobjednal. 2x - i pro kámoše Very Happy Díky za nový modul.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.