Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Asterion online

Roman
Zaslal: pá duben 04, 2008 16:51 Citovat
Založen: 18.7.2007 Příspěvky: 30 Bydliště: České Budějovice
Jde o to, že hledám lidi, kteří by si zahráli čas od času strategickou hru Age of Empires II: The conquerors. Teď mám zrovna na mysli nějaké scénáře z Asterionu, teď mě napadá třeba Pád Svobodných měst a podobně. Ale to by se domluvilo až časem.

Chtělo by, abychom byli na podobné úrovni, což u mě znamená mírně pokročilý se zkušeností z jiných strategií, ale i někdo zkušenější bude vítán, aspoň se zlepším Very Happy Hrálo by se asi někdy o víkendech nebo podle domluvy.

Proto sem pište, kdo máte zájem, a pak se uvidí. Pokud máte nějaké dotazy, tak se taky ptejte Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: pá duben 04, 2008 19:05 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Já bych byl pro, ale nebylo by lepší místo Age of Empires raději Age of Mythology? Přece jen se nacházíme ve fantasy světě. Idea

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman
Zaslal: so duben 05, 2008 16:23 Citovat
Založen: 18.7.2007 Příspěvky: 30 Bydliště: České Budějovice
Samozřejmě, že by to šlo. Já vybral Age of Empires ze dvou důvodů. První, ryze osobní, jelikož tu hru nemám, ale snad by se dala nějak sehnat. Druhý AoE je hra stará, tudíž nenáročná na HW a v neposlední řadě hodně levná. Já osobně bych zůstal u AoE. Koukal jsem na screenshoty z AoM a nijak mě nepřesvědčili. Ale hru samotnou jsem nehrál, tak těžko soudit.

Proto navrhuji, až se sežene dostatek lidí, rozhodneme se pro jednu z her.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: so duben 05, 2008 16:48 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
AoM taky není žádná žhavá novinka. Hra je to de facto totožná, jen lepší grafika a fantasy svět.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman
Zaslal: so duben 05, 2008 18:15 Citovat
Založen: 18.7.2007 Příspěvky: 30 Bydliště: České Budějovice
Já si AoM seženu, a pak se rozhodnu. Ze screenshotů, který jsem viděl, se mi grafika nijak nelíbila, ale je to možná ve hře jinak. A to se tam dá hrát jen za čtyři civilizace, nebo jsem to špatně pochopil?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: so duben 05, 2008 19:58 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Roman napsal:
Já si AoM seženu, a pak se rozhodnu. Ze screenshotů, který jsem viděl, se mi grafika nijak nelíbila, ale je to možná ve hře jinak. A to se tam dá hrát jen za čtyři civilizace, nebo jsem to špatně pochopil?

za tři, čtvrtá je až v datadisku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: ne duben 06, 2008 10:39 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Jo jo, jen za tři. Řekové, Seveřané, Egypťané. Ale s každym postupem do dalšího věku si vybíráš vedlejšího boha, kterému se budeš klanit a každej z nich poskytuje jiné výhody i jednotky. Takže nakonec to různorodé je. Datadisk sice nemám, ale taky si můžu opatřit. Very Happy

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: ne duben 06, 2008 11:04 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Gena napsal:
Jo jo, jen za tři. Řekové, Seveřané, Egypťané. Ale s každym postupem do dalšího věku si vybíráš vedlejšího boha, kterému se budeš klanit a každej z nich poskytuje jiné výhody i jednotky. Takže nakonec to různorodé je. Datadisk sice nemám, ale taky si můžu opatřit. Very Happy

hra je dobrá, jednu dobu jsem na ní ulítaval, ale časem se omrzí... počáteční různorodost ti nakonec zas tak rozmanitá nepřijde... datadisk obsahuje atlanťany, kteří se klaní titánů... vesměs nesourodý a nekonzistentní národ volně inspirovaný maloasijskými řeky. nejlepší mi přijdou asi seveřanéVery Happy ono získávat boží přízeň tím, že mlátíš po hlavě nepřítele je prostě geniálníVery Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: ne duben 06, 2008 12:03 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Titánům? Trošku divný, když si vybavim kampaň, kde Atlanťané uctívali řecké bohy (především Poseidona) a proti Titánům (respektive Kronosovi) bojovali. Škoda, že neexistuje počítačová hra přímo ze světa Asterionu Sad Strategie nebo RPG by nemuseli být špatný... Cool

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman
Zaslal: ne duben 06, 2008 15:21 Citovat
Založen: 18.7.2007 Příspěvky: 30 Bydliště: České Budějovice
To je sice všechno pěkný, ale dostali jsme se dost daleko od původního tématu. A každá hra dostane jiný rozměr, když se hraje jako multiplayer, než když hrajete jen proti počítači. Uvidíte Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: ne duben 06, 2008 15:47 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Samozřejmě že vim, co to multiplayer je. S kamarádem právě AoM hrajem. Jsme sice oba lamy, ale o to je to větší prča.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman
Zaslal: ne duben 06, 2008 15:52 Citovat
Založen: 18.7.2007 Příspěvky: 30 Bydliště: České Budějovice
Gena napsal:
Samozřejmě že vim, co to multiplayer je. S kamarádem právě AoM hrajem. Jsme sice oba lamy, ale o to je to větší prča.

To věřím, že je to sranda. Ale čím víc lidí to hraje, tím podle mě hra získává na zábavnosti a hratelnosti. A pak samozřejmě různý intriky mezi sebou Twisted Evil to je ono.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: ne duben 06, 2008 19:38 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
To věřim Smile

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman
Zaslal: so duben 12, 2008 15:28 Citovat
Založen: 18.7.2007 Příspěvky: 30 Bydliště: České Budějovice
Tak jsem se dostal k Age of Mythology. A docela mě zklamalo. A pokud by šlo o to, aby odpovídalo co nejvíce Asterionu, tak bych navrhoval Bitvu o Středozem 2. Ale ta má několik úskalí, třeba nároky na HW a taky není nejlevnější na pořízení.

Tak co, zahrajem někdy něco? Laughing Třeba AoE2 Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gena
Zaslal: po duben 14, 2008 10:28 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Bitva o středozem 2 mě taky napadlo, to by bylo opravdu asi nejreálnější. Já tu hru mám velmi rád jí hraju, takže jsem pro Very Happy Co se týká AoE 2, tak tam už jsem poněkud skeptičtější. Dřív jsem ji rád hrával, ale už se mi omrzela. LOTR se mi dostal do ruky teprve nedávno, takže tam bych byl stokrát radši Smile

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.