Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Obálky modulů

Která obálka vyšlého modulu se vám líbí nejvíc?

Dálavy   [ 0 ]  
0%
  0%
Nemrtví a světlonoši   [ 6 ]  
15%
  15%
Písky proroctví   [ 3 ]  
7%
  7%
Vzestup temných bohů   [ 3 ]  
7%
  7%
Z hlubin zelené a modré   [ 5 ]  
13%
  13%
Zlatá pavučina   [ 2 ]  
5%
  5%
Obloha z listí a drahokamů   [ 6 ]  
15%
  15%
Falešná apokalypsa   [ 8 ]  
21%
  21%
Reedice HM - Čas temna   [ 3 ]  
7%
  7%
Za závojem stínů   [ 2 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 38
oggysu
Zaslal: ne březen 16, 2008 11:08 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Ahoj, tak mě napadlo při vymýšlení nových obálek pro nové moduly, jak vám se líbí ty staré. Které se vám líbí a proč. Jednak můžete hlasovat v anketě, jednak pište vaše postřehy:)

PS: Rukověť i starý HM jsem byl nucen kvůli omezenému počtu možných odpovědí vypustit... miláčkům HM se tímto omlouvám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne březen 16, 2008 12:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
oggysu napsal:
Ahoj, tak mě napadlo při vymýšlení nových obálek pro nové moduly, jak vám se líbí ty staré. Které se vám líbí a proč. Jednak můžete hlasovat v anketě, jednak pište vaše postřehy:)

PS: Rukověť i starý HM jsem byl nucen kvůli omezenému počtu možných odpovědí vypustit... miláčkům HM se tímto omlouvám.


Oggysu, ta ktera se mi libi nejvic, neni v ankete jako moznost, nebot je to obalka stareho Hlavniho modulu :-) nezbyva mi nez hlasovat pro mou "dvojku" tedy NaS ;-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: ne březen 16, 2008 13:50 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Mně osobně se nejvíc líbí Písky proroctví (atmosféra) a Obloha z listí a drahokamů (rasy, o nichž se v modulu píše - aspoň si to člověk lépe představí). Nakonec jsem hlasoval pro PP (kdyby byla možná Rukověť, tak dostane můj hlas ona).

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: ne březen 16, 2008 14:04 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Cenis napsal:
oggysu napsal:
Ahoj, tak mě napadlo při vymýšlení nových obálek pro nové moduly, jak vám se líbí ty staré. Které se vám líbí a proč. Jednak můžete hlasovat v anketě, jednak pište vaše postřehy:)

PS: Rukověť i starý HM jsem byl nucen kvůli omezenému počtu možných odpovědí vypustit... miláčkům HM se tímto omlouvám.


Oggysu, ta ktera se mi libi nejvic, neni v ankete jako moznost, nebot je to obalka stareho Hlavniho modulu Smile nezbyva mi nez hlasovat pro mou "dvojku" tedy NaS Wink

Já věděl že někdo bude dělat problémy, ale že zrovna ty, Čendo... Very Happy Máš pravdu, i mě se starý HM líbil. Když jsem měl ale volit tak, abych mohl jeden chybějící modul obhájit, padla na něj volba...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: ne březen 16, 2008 14:06 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Mě jako nejlepší obálka jednoduše přijde ZHZM. Je to... dokonalé. Abych řekl pravdu, když jsem si vybíral ktarý geografický modul si první koupit, vybral jsem si právě ZHZM kvůli její obálce:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: ne březen 16, 2008 16:46 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Mě se nejvíc líbí FA, ale spíš kvůli stylu té kresby, než kvůli obsahu. Pak jsou hezké HM ZHZM a Rukověť.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Silwerik
Zaslal: ne březen 16, 2008 18:31 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Dal jsem hlas ZHZM, Asterionu jsem si začal všímat v době, kdy mě právě tahle obálka zaujala v knihkupectví. PP a ČT se mi taky moc líbí. A Rukověť vypadá rovněž povedeně.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gena
Zaslal: po březen 17, 2008 10:45 Citovat
Založen: 25.9.2007 Příspěvky: 64 Bydliště: dříve UK - nyní Perilon
Já mám nejraději obálky, z kterých na mě dýchá mystično a magie. Takže pro mě bylo těžké rozhodnout se mezi FA, VTB a ZZS. Nakonec jsem se rozhodl pro Vzestup temných bohů.

_________________
Moudrý muž je pánem svého ducha, blázen však je jeho otrokem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordLonger
Zaslal: po březen 17, 2008 10:49 Citovat
Založen: 25.12.2007 Příspěvky: 38 Bydliště: Horka
Nejvíc se mi asi líbí FA,pro kterou sem hlasoval,ale rozhodování nebylo lehké,protože taky PP a HM nevypadají vůbec špatně.Naopak se mi moc nelíbí ZZS,ta žena na obálce má výraz jako pod vlivem saviaku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: po březen 17, 2008 14:04 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
LordLonger napsal:
Nejvíc se mi asi líbí FA,pro kterou sem hlasoval,ale rozhodování nebylo lehké,protože taky PP a HM nevypadají vůbec špatně.Naopak se mi moc nelíbí ZZS,ta žena na obálce má výraz jako pod vlivem saviaku.


IMHO taky pod vlivem je :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: čt březen 20, 2008 14:10 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
To je těžká volba... Ale asi nejhezčí jsou Písky proroctví. Následuje OLD a ZHZM... asi tak nějak.
Na těhlech se totiž něco děje a je tam vždy něco tajmeného... (i když hačíba z ZHZM zas tajemná není, no...)

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
oggysu
Zaslal: čt březen 20, 2008 17:34 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Sadaam napsal:
To je těžká volba... Ale asi nejhezčí jsou Písky proroctví. Následuje OLD a ZHZM... asi tak nějak.
Na těhlech se totiž něco děje a je tam vždy něco tajmeného... (i když hačíba z ZHZM zas tajemná není, no...)

tajemná možná ne, ale nebezpečně vypadající a nepřirozená jo:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: pá květen 09, 2008 11:47 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
mě se líbí Čas temna... Smile jinak jsou pěkný FA, ZZM, PA a VTB... což je vlastně skoro polovina:-)

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Wurax
Zaslal: so květen 24, 2008 21:37 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Me se hodne libi Nemrtvi a a svetlonosi, protoze je krasne ilustrovfana Davidem Spáčilem. Když jsem ho cetl, z vsechna ta ponurost a temnota na me velmi zapusobila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.