Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterionské knihy  ~  KAAT

Který z příběhů v této knize se vám líbí nejvíce?

Sběratel srdcí   [ 1 ]  
2%
  2%
Černý den   [ 3 ]  
6%
  6%
Zpívající meč   [ 8 ]  
18%
  18%
Spravedlivý a trestající   [ 8 ]  
18%
  18%
Tam, kde se rodí mraky   [ 1 ]  
2%
  2%
Sekhi   [ 4 ]  
9%
  9%
Krumpáč a motyky aneb Historka hrobnická   [ 16 ]  
37%
  37%
Veličenstvo kat   [ 1 ]  
2%
  2%
O Cechu Eldebranských katů   [ 1 ]  
2%
  2%

Celkem hlasů : 43
Bohdan
Zaslal: pá srpen 24, 2007 14:50 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Určitě se mi to moc líbilo. Provázost se mi hodně líbí a jsem rád že se taky okolo Asterionu začíná dít něco víc než "jen" moduly a články v dechu draka teď v pevnosti. Přeju Hodně nápadů a ještě víc síly k jejich realizaci a těšim se na něWink

Aspoň se mi začne zaplňat knihovnička:D

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dugatan
Zaslal: so srpen 25, 2007 8:27 Citovat
Založen: 16.4.2007 Příspěvky: 64
Kaat je super jen tak dal. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vieen
Zaslal: pá srpen 31, 2007 22:40 Citovat
Založen: 10.10.2006 Příspěvky: 18
zdar,tak konečně sem se dostal i ke katum,zatim sem dočet,tam,kde se rodí mraky a dalo by se říct,že mě to skoro šokovalo.jak může nějakej "nýmand"něco takhle dobrýho napsat",přesně to sem potřeboval,trochu voraz od těch velkolepejch ság.To musí mýt člověk fakt vůli,aby se s tim 200 hodin mořil a neměl ani jistotu,že mu to vydaj....já se nedokopu ani k tvorbě dobrodružství.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so září 01, 2007 7:08 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
nevím, kde si přišel na těch 200 hodin...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vieen
Zaslal: so září 01, 2007 10:26 Citovat
Založen: 10.10.2006 Příspěvky: 18
to sem jen tak plácnul,řek bych,že to může bejt klidně víc,než to promyslíš,sepíšeš...samozřejmě to musí člověka nejspíš bavit,tak to nejni jako bejt v práci,ale stejně.U katů se mi líbí hlavně styl psaní,zápletky sou celkem jednoduchý,což mi ale vůbec nevadí.Zrovna sem koukal na titulku a při správnym nasvětlení se oči na tytulce kryly s mým odrazem,skoro sem se až lek Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vieen
Zaslal: so září 01, 2007 13:02 Citovat
Založen: 10.10.2006 Příspěvky: 18
Tak mě zrovna napadlo,Gilagalade,děláš ještě PJ?si řikám,že to mám do budějc za humny,tak domluvit pár lidí s fora a udělat někde jednodení pařbu drd.Gilgalad,když je taková osobnost Very Happy by moh dělat pj,teda jestli by našel na to čas,nebo někdo jinej.Pak by se to samozřejmě řádně zapilo,nebo už ste něco takovýho podnikaly?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: po září 03, 2007 20:05 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
vieen: katy jsem psal osm měsícůVery Happy
K hraní se moc často nedostanu, k PJovaní prakticky vůbec. Ale hry v Budějovicích dělá třeba Gowery, od Budějovic je taky Oggysu. Možná by něco vymysleli.

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bliizard
Zaslal: út září 04, 2007 22:07 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
tak sem si dneska přečetl komentář v pevnosti a moc to nechválili, ale myslím že je to hlavně proto že tomu kdo nezná asterion toho hodně uteče (což mi třeba u dragonlance, mazticy nebo kroniky ledový planiny nepřišlo) ale asi je to taky o tom že něco jinýho je psát podle světa povídky a romány

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st září 05, 2007 18:54 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Bliizard napsal:
tak sem si dneska přečetl komentář v pevnosti a moc to nechválili, ale myslím že je to hlavně proto že tomu kdo nezná asterion toho hodně uteče (což mi třeba u dragonlance, mazticy nebo kroniky ledový planiny nepřišlo) ale asi je to taky o tom že něco jinýho je psát podle světa povídky a romány


me ta recenze v pevnosti prisla docela neutralni, rozhodne vic pochvalna nez zatracujici. a procentualni hodnoceni? na to se jeste nekdo kouka?
jina recenze je na www. fantasya.cz

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gowery
Zaslal: st září 12, 2007 8:30 Citovat
Založen: 1.11.2006 Příspěvky: 54 Bydliště: Kaer Morhen
Gilgalad napsal:

K hraní se moc často nedostanu, k PJovaní prakticky vůbec. Ale hry v Budějovicích dělá třeba Gowery, od Budějovic je taky Oggysu. Možná by něco vymysleli.


V poslední době kvůli studijním a jiným povinnostem hraju jen příležitostně (tj. pokaždé, když je příležitost). Pokud by měl někdo zájem, nechť se mi ozve na mail, v nejbližší době sice žádné RPG neplánuji, ale potenciální hráče zaznamenám do svého virtuálního diáře. Hraju podle Dungeons and Dragons 3,5 (neznalost pravidel není překážkou), většinou na Tarii, Asterionu nebo Ravenloftu.

_________________
THERE'S NO JUSTICE.
THERE'S JUST ME.
-Death
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sadaam
Zaslal: pá říjen 12, 2007 14:22 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
KAATa jsem si celého přečetl, ale už je to dost dlouhá doba Sad Koupil jsem si ho na Gameconu a asi za tři dny už byl "přelouskán"! Teď se na něj chystám znovu, alespoň na nějaké jednotlivé příběhy. S odstupem času totiž zjišťuji, že je tam spousta inspirativních momentků!

Vlastně se můžete k tomu vyjádřit - našli jste v KAATovi něco, co byste chtěli použít ve hře? Jeden náš hráč dokonce chce, aby se jeho postava stala Eldebranským katem, tölik tím byl nadšen (škoda jen, že se zrovna nachází v Umrlčím králiovství... Confused ).

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dileptor
Zaslal: st říjen 17, 2007 17:45 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
KAAT byla naprosto výborná kniha. Přečetl jsem ho jedním dechem. Já a moje družina a náš PJ jsme do asterionu hodně zažraní. Máme každej modul, ale tohle nas potešilo snad i vic než, kdyby vyšel další. Poprvé sme totiž mohli vidět tak jaksi "asterion v akci"...prostě jak žije. Rozhodně je tak taky spousta inspirace pro našeho PJ. Už se těšim na další knížku z Asterionu a to nejen od Gilgalada...každopádně Gilgalade, výborná práce a hodně štěstí s dalšim psanim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: st říjen 24, 2007 14:43 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Tak včera jsem si konečně přečetl asterionský bestseller...dlouho jsem se tak nebavil a neodpoutal z reality Wink Hi hi hi! Laughing

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kockamica
Zaslal: čt prosinec 13, 2007 22:53 Citovat
Založen: 12.12.2007 Příspěvky: 11
Hrobníci jsou perfektní. Dobré postavy. Na těch se ještě podle mě dá postavit dost příběhů z jejich "současnosti" i mládí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anansi
Zaslal: út únor 02, 2010 20:30 Citovat
Založen: 11.1.2009 Příspěvky: 56 Bydliště: Protivín/Minkor
Ahoj,Měl bych dotaz asi nejspíš na Gilgalada ohledně článku na úvodní stránce. Píšu ho sem, protože se ke KAAT vztahuje i moje otázka. Jde mi o to :
Tuším správně, že nejstarší meč eldebranských katů, meč Thaliona se v současnosti pohybuje ve zlatém lese a připravuje se na dobývání Zurku Wink ?
Zkráceně: Má ho KOČKA?

A pokud ne, můžu ho v povídce zasadit např. do lokalit jako Derteon, Taroské podzemí atp.?
A také: kdyby v podobné lokalitě nějaký kat umřel a ostatní netušili, kam asi zmizel. Mohl by se náhodný nálezce stát katem? Vlastně by ho k meči mohl přivést šestý smysl. V současné době si totiž pohrávám s myšlenkou horského elfa kata. Který si meč v nouzi vypůjčí. Zjeví se mu duch původního majitele a požádá ho, aby jeho meč dovezl na Lendor velmistrovi, prakticky přes celou Taru. Dost času na soužití s takovou zbraní Twisted Evil . O to zajímavější bude rozpor mezi prácí kata a povahou nerozhodného horského elfa.

_________________
Když hledíš do hladiny jezera, zamysli se občas co/kdo se na tebe dívá.
Tak pravil moudrý Azarthir, duhový had.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.