Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Rukověť dobrodruha  ~  Rukovet dobrodruha - predcasna diskuse

Cenis
Zaslal: út srpen 07, 2007 18:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Modul jeste neni ani hotov, natoz aby byl v tisku, nebo u Vas, u ctenaru. Ale pokud byste meli dotazy, nebo chteli diskutovat nad obalkou, ktera je na hlavni strance naseho webu. smele do toho

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tavicz
Zaslal: st srpen 08, 2007 10:26 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Obálka je skvělá. Mohu se zeptat, kdo ji kreslil?
A taky by mě zajímalo, do jakého roku budou zasazeny reálie této příručky.
Předem díky za odovědi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hwaelos
Zaslal: st srpen 08, 2007 17:19 Citovat
Založen: 8.10.2003 Příspěvky: 8 Bydliště: Medové hory
Souhlas - obálka je super. Najdou v tomhle modulu něco nového i protřelí hráči?

_________________
A este nez vodejdu, udelam neco velkyho, co zmeni zivot hodne lidem. Slysis me, strome? Kamarade...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st srpen 08, 2007 19:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
tavicz napsal:
Obálka je skvělá. Mohu se zeptat, kdo ji kreslil?
A taky by mě zajímalo, do jakého roku budou zasazeny reálie této příručky.
Předem díky za odovědi.


obalku delal nas dvorni ilustrator Roman Kybus, ilustrace uvnitr modulu budou tentokrat od Zelgarise (viz treba ilustrace k povidce od Anu v aktualni pevnosti)

modul bude zasazeny tam, kde skoncily predesle moduly, tedy do roku 855 k.l.

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cenis
Zaslal: st srpen 08, 2007 19:02 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Hwaelos napsal:
Souhlas - obálka je super. Najdou v tomhle modulu něco nového i protřelí hráči?


verim ze jo :-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eyron161
Zaslal: pá srpen 10, 2007 7:30 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Určitě se na nový modul neskutečně těším. Pro mě je skvělá zpráva, že modul bude začínat tam, kde předchozí skončily.
Můžu se zeptat v jakém zhruba se plánuje rozsahu? ZZS byl skvělý modul, ale některé části mi přišly příliš krátké (Stínový svět, například).
Další dotaz se týká obsahu, neumím si úplně představit, jaké pasáže v modulu budou, když je určený hráčům. Bude celý modul určen pro všechny hráče? Nebo nějaké části podle např. ras nebo povolání?
A dotaz poslední, dáte nám nějaká témata nebo názvy kapitol, která se v modulu objeví, abychom se mohli těšit ještě víc? Laughing

Obálka od Romana Kýbuse je skvostná, ostatně jako vždy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: so srpen 11, 2007 9:30 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Eyron161 napsal:
Určitě se na nový modul neskutečně těším. Pro mě je skvělá zpráva, že modul bude začínat tam, kde předchozí skončily.
Můžu se zeptat v jakém zhruba se plánuje rozsahu? ZZS byl skvělý modul, ale některé části mi přišly příliš krátké (Stínový svět, například).
Další dotaz se týká obsahu, neumím si úplně představit, jaké pasáže v modulu budou, když je určený hráčům. Bude celý modul určen pro všechny hráče? Nebo nějaké části podle např. ras nebo povolání?
A dotaz poslední, dáte nám nějaká témata nebo názvy kapitol, která se v modulu objeví, abychom se mohli těšit ještě víc? :lol:

Obálka od Romana Kýbuse je skvostná, ostatně jako vždy :wink:


rozsah bude asi stejny jako u ZZS, ale bez dobnodruzstvi (prece jen je to modul pro hrace ze jo), takze tim jakoby "naroste"
modul je samosebou clenen podle ruznych veci, i podle ras a povolani. jinak by to neslo. ruzne rasy maji ruzne informace, vlastnosti, etc

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
blaza
Zaslal: ne srpen 12, 2007 12:19 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
no uz se na nej moc tesim. Urcite to nejen pomuze hracum se s Asterionem vice seznamit. Ale i zacinajicim PJ coz jsem i ja tedy co se tyce Asterionu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: ne srpen 12, 2007 18:23 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
a hlavně konečně nebudu nikomu podtrhávat co si má přečíst v HM. prostě a jednoduše si to najde...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Silwerik
Zaslal: so září 08, 2007 10:29 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Jakým stylem bude ten modul psán? Jako vyprávění o obecných věcech týkající se ras, povolání a reálií Asterionu (něco jako pasáže z ČT)? Nebo přímo "pravidlovým stylem" (přímo k hráčům, obsahovat různá doplňující pravidla..)?

Stihnete RD vydat do Vánoc?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: so září 08, 2007 13:23 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
to Silwerik: Rukověť by měla být o něčem jiném než o strohém vypisování informací na dané téma. Měla by dát pokud možno návod pro co nejkvalitnější hraní na Asterionu. V nejlepším případě by měl hráč při pročítání nasávat atmosféru jednotlivých kapitol, ze kterému nakonec vyjde uvěřitelná originální postava. Prostě by si jen přečetl třeba kapitolu elf, zloděj a venkovan, a už během čtení se mu někde v mysli ta postava sama vynoří. Pak už jí jen s PJ doladí a naroubuje na pravidla. Co se týče oněch pravidel, i ty by měly být obsaženy ale spíše jako doplněk: například si přečteš, jak nějací hraničáři támhle v divočině mají jako společníky lvy, šup máš tam rámeček s pravidly pro totem lva, ap.
Vše sleduje moderní trend roleplayingu:) Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tavicz
Zaslal: po říjen 15, 2007 12:23 Citovat
Založen: 25.9.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Ztracená země
Je škoda, že Rukovět už tento rok nestihnete vydat. Sad Těšil jsem se na něj na Vánoce... No, snad v roce 2008 vyjde i modul Krajiny za obzorem a snad se neposune až na rok 2009... Přece jenom hráči stárnou a ti, co Asterion hráli u jeho zrodu dnes už často pracují a na hraní RPG už není čas. Každopádně se moc těším. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dileptor
Zaslal: čt říjen 18, 2007 12:15 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
Taky mě mrzí, že se to letos nestihne....no nevadí, radši si na kvalitu počkám. Tenhle modul bude od všech ostatnich asi dost odlišnej a rozhodně to pomůže RP Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meph
Zaslal: čt listopad 08, 2007 21:16 Citovat
Založen: 24.10.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Valašská Bystřice
Malba na obálce je fantastická. Těším se, že modul nezklame ani obsahem.

_________________
Freedom for Wallachian Kingdom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eyron161
Zaslal: po prosinec 10, 2007 12:14 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Mám k toužebně očekávanému modulu jeden dotaz:
Bude text modulu zasazený do nějaké konkrétní doby nebo bude univerzální? Napadlo mě to proto, že já hraji s družinou ještě v době před pádem Svobodnýh měst, tak jestli bude například u mých hráčů nějaká korekce, protože bych byl nerad, aby se třeba o konci Svobodných měst dozvěděli...
Jinak díky všem autorům, že s modulem tak pohnuli Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.