Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Postavy a deti

Pohlavie???

Chlapec   [ 27 ]  
84%
  84%
Dievča   [ 5 ]  
15%
  15%

Celkem hlasů : 32
Bliizard
Zaslal: út duben 24, 2007 23:04 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
já si myslím že naprostá většina mužů prostě ženu nezahraje

u nás to končilo bud tím že se vyspala s každým, nebo naopak byla extrémně prudérní, celkově mi přišlo že to chlapy hrajou hodně podle toho jakej vztah v tu chvíly k opačnému pohlaví maj

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: út květen 15, 2007 19:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Já to hráčům nikdy nedovolil. Nevěřím, že by to dokázali a vždy, když jsem to u někoho jiného viděl, opravdu to nestálo za moc. Většinou se to zvrhne.

Jinak souhlasím s tím, že ženský element ve hře posouvá věci jinam. Hrál jsem zatím se třemi a vždycky jsem si to moc užil. Chvíli ale trvá, než si člověk zvykne jako PJ na jejich způsob uvažování, aby se hra nesekala.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: út květen 15, 2007 19:40 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Jinak dítě si nikdo nikdy nepořídil, postavy začínají většinou jako velice mladé. Jedna postava měla přítelkyni (oba dva byli hraničáři), ale zemřel dříve, než by to mohlo stát za to. Marek, ten (podle deníku tady na stránkách to musí být jasné) měl jiné myšlenky, ale o vztah stojí třeba teď moje aktuální hráčka. Určitě na tom nějak zapracuji.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: út květen 15, 2007 19:54 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
U nás má jeden hraničář ženu a dokonce už i dítě. No... žena už vlastně nežije. Nedávno se totiž stala hodně smutná věc, když jeden náš čaroděj šel sám na trestnou výpravu a zapálil les obýván mutanty. Les mutantů ležel na pozemku družiny (mají menší sídlo v Zelanských vrších) a již se předtím jednou setkali (nedopadlo to dobře). Podstatné je, že mutanti zaútočili na sídlo postav a nepřipravené postavy bránili svoji usedlost. Byli přečísleni ( 4 postavy proti 50). Rozhodli se tedy utéci tajným východem. Tam už na ně taky čekali... vymřela celá rodina jedné postavy i s postavou... hraničářova žena byla zavalena koněm, hraničář tedy vzal aspon své dítě a utíkal. Ze 4 postav přežili 2 (hraničář a jedna hobitka - nyní pohřešovaná).
Ted nemá žádný majetek, přišel o svou babičku, ženu a přátele...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: út květen 15, 2007 20:30 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
unnamed napsal:
U nás má jeden hraničář ženu a dokonce už i dítě. No... žena už vlastně nežije. Nedávno se totiž stala hodně smutná věc, když jeden náš čaroděj šel sám na trestnou výpravu a zapálil les obýván mutanty. Les mutantů ležel na pozemku družiny (mají menší sídlo v Zelanských vrších) a již se předtím jednou setkali (nedopadlo to dobře). Podstatné je, že mutanti zaútočili na sídlo postav a nepřipravené postavy bránili svoji usedlost. Byli přečísleni ( 4 postavy proti 50). Rozhodli se tedy utéci tajným východem. Tam už na ně taky čekali... vymřela celá rodina jedné postavy i s postavou... hraničářova žena byla zavalena koněm, hraničář tedy vzal aspon své dítě a utíkal. Ze 4 postav přežili 2 (hraničář a jedna hobitka - nyní pohřešovaná).
Ted nemá žádný majetek, přišel o svou babičku, ženu a přátele...



Přesně pro tohle se snažím postavy varovat před zakládáním rodiny. Asterion (alespoň ten můj) je nebezpečné, krvavé místo. Mít rodinu někoho, jako je dobrodruh, svazuje a může to skýtat strašlivé utrpení.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: st květen 16, 2007 16:22 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Yb napsal:
Přesně pro tohle se snažím postavy varovat před zakládáním rodiny. Asterion (alespoň ten můj) je nebezpečné, krvavé místo. Mít rodinu někoho, jako je dobrodruh, svazuje a může to skýtat strašlivé utrpení.

Já jsem za to právě rád. Hrajem poměrně na rozvoj postavy.
A taková účast na svatbě, vybavování domu, narození dítěte, vidět jak dítě vyrůstá... a pak se to všechno pokazí kvůli jedné blbině co udělá někdo z přátel.
Z poklidného dne se stane den plný smutku a utrpení, snažit se zachránit rodinu a umřít, nebo raději žít dál bez nich? Bylo to poměrně dost emocionálně nabité dobrodružství a to se dá v "dobrodružstvích" kde se jedná o členy rodiny dosáhnout poměrně snadno. A hlavně to tu postavu posune úplně jinam.
A ještě to podle mě přeci jen přidává na realističnosti světa... když i ostatní vidí že jejich spoludružiník má ženu a děti a že je schopen kvůli rodině hodně riskovat i když je to jinak obezřetný člověk.
Nakonec pokud hráči za ty postavy hrajou dlouho, nakonec i jim přiroste rodina toho hraničáře k srdci (ještě k tomu když další člen družiny je kmotrem toho dítěte).
Ale jak říkáš... je tam veliké riziko toho, že se všechno podělá...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: st květen 16, 2007 16:45 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
unnamed napsal:
Yb napsal:
Přesně pro tohle se snažím postavy varovat před zakládáním rodiny. Asterion (alespoň ten můj) je nebezpečné, krvavé místo. Mít rodinu někoho, jako je dobrodruh, svazuje a může to skýtat strašlivé utrpení.

Já jsem za to právě rád. Hrajem poměrně na rozvoj postavy.
A taková účast na svatbě, vybavování domu, narození dítěte, vidět jak dítě vyrůstá... a pak se to všechno pokazí kvůli jedné blbině co udělá někdo z přátel.
Z poklidného dne se stane den plný smutku a utrpení, snažit se zachránit rodinu a umřít, nebo raději žít dál bez nich? Bylo to poměrně dost emocionálně nabité dobrodružství a to se dá v "dobrodružstvích" kde se jedná o členy rodiny dosáhnout poměrně snadno. A hlavně to tu postavu posune úplně jinam.
A ještě to podle mě přeci jen přidává na realističnosti světa... když i ostatní vidí že jejich spoludružiník má ženu a děti a že je schopen kvůli rodině hodně riskovat i když je to jinak obezřetný člověk.
Nakonec pokud hráči za ty postavy hrajou dlouho, nakonec i jim přiroste rodina toho hraničáře k srdci (ještě k tomu když další člen družiny je kmotrem toho dítěte).
Ale jak říkáš... je tam veliké riziko toho, že se všechno podělá...



Věřím. Jak jsem už řekl, nikdo se k tomu ještě nikdy nepropracoval a když, raději si to rozmysleli. Oni mají v mém světě dělat dost sami se sebou a k vydání se na stezku pomsty stačí zabít kupříkladu přítele nebo mentora. Sám se často divím, jak moc jim můžou přirůst k srdci.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: st květen 16, 2007 19:41 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Yb napsal:
Věřím. Jak jsem už řekl, nikdo se k tomu ještě nikdy nepropracoval a když, raději si to rozmysleli. Oni mají v mém světě dělat dost sami se sebou a k vydání se na stezku pomsty stačí zabít kupříkladu přítele nebo mentora. Sám se často divím, jak moc jim můžou přirůst k srdci.

Ale pokud zemže přítel, není to takový jako když zemře rodina, to už "dobrodruh" nemá co ztratit. Smile
Prostě když máš rodinu a někoho pořádně naštveš, je první na seznamu.
A pokud se jim něco stane, racionální myšlení jde pryč... další příklad: Bojovník, rytíř devíti hvězd, člen Faeronovy církve šel po ránu nakoupit pečivo, aby udělal své snoubence snídani do postele. Jaké bylo překvapení, když uviděl dům v plamenech a před ním stál Faeronvův kněz a něco mumlal. Bylo to celé jedno velké nedorozumění, ale bojovníka popadl vztek a na místě kněze umlátil (čímž porušil úplně vše co mu bylo svaté a čemu věřil). Takhle se ze slavného hrdiny stala největší troska.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: čt květen 17, 2007 0:57 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
unnamed napsal:

Ale pokud zemže přítel, není to takový jako když zemře rodina, to už "dobrodruh" nemá co ztratit. Smile



Tohle záleží na tom, co je to za přítele... někdy je jeden přítel vícnež celá rodina Wink

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Berdyan
Zaslal: pá květen 18, 2007 11:09 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
no když postava zakládá rodinu tak musí být buď hodně odvážná a nebo hodně šílená. to už se potom asi nemůžou dál někde toulat čtvrt roku po Taře a pak se možná vrátit. I když někdy je prostě lepší to dobrodruhování zalomit a zkusit žít jako ostatní.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: pá květen 18, 2007 15:40 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Já mám do budoucna v plánu, aby mí hráči (pardon, rozuměj postavy...) nějakého toho potomka zplodili, klidně i bez založení rodiny. Může tak pokračovat již rozehraná sága, když "otcovské" postavy zemřou (hrdinnou) smrtí a hráči pak můžou pokračovat s jejich potomky (ale nemusí, pouze budou mít tu možnost). Myslím, že to hru může ozvláštnit. Musí to být zábava, když se dvě postavy co se dosud neznali potkají a časem zjistí že jejich rodičové se znali...
A nebo přijde za družinou výrostek a prohlásí: "můžu se k vám přidat? můj otec byl vaším spolubojovníkem" a tak podobně...
Taky pátrání po ztraceném synovi/dceři jako zápletka velkého tažení za pomstou. Je to trochu klišé, ale proč ne???

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Herryck PJ
Zaslal: pá květen 18, 2007 15:43 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
jj tj pravda a dobrej námět jak se můžou postavy sejít aniž byste něco hodinu promejšlely
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blaza
Zaslal: pá květen 18, 2007 19:13 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
No hlavne to musi byt s domluvou. Ne kazdy hrac /hracka By pokracovala v honbe za dobrodruzstvim. Meli jsme tu to situaci a tim by hra trochu byla mimo. Jinak co se tyce hracu (muzu) ty si asi lamat hlavu nebudou, zda nekde budou mit potomka. To je preci tak nejak uz v zivote dobrodruha , ze nekde neco zanecha Smile) Tak by se na to divali asi hlavne hracky. Kdyz jsem hral zenskou postavu mel jsem potomka ,ale jelikoz na to mam jinej pohled zachoval jsem se tak ,jak by se asi zadna z zen nezachovala. Odesel jsem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: so květen 19, 2007 9:05 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
No náhodou... jak jsem psal... tak naše družina začala více žit usedlým životem (nějak rok a půl po svatbě hraničáře). Za všechny své úspory si opravili trosky jedné staré pevnosti a od klasických dobrodružství jsme se přesunuli k zařizování pozemku ale i k zlepšování vzthaů v družině. (A to jsme všechno hráli kluci! A musím říct že po třech letech potulování po Taře a s tím co všechno zažili, to bylo krásně uklidnující. A musím říct, že to byla aji celkem sranda. Potom pár sezení jela dobrodružství ve stylu "Babička slaví sedmdesátiny" nebo "Co to žije v lese vedle zámku".)
Po zničení zámku a vymření 3/4 obyvatel se ten zbytek vrátil k dobrodružnému životu...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: so květen 19, 2007 9:16 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
No náhodou... jak jsem psal... tak naše družina začala více žit usedlým životem (nějak rok a půl po svatbě hraničáře). Za všechny své úspory si opravili trosky jedné staré pevnosti a od klasických dobrodružství jsme se přesunuli k zařizování pozemku ale i k zlepšování vzthaů v družině. (A to jsme všechno hráli kluci! A musím říct že po třech letech potulování po Taře a s tím co všechno zažili, to bylo krásně uklidnující. A musím říct, že to byla aji celkem sranda. Potom pár sezení jela dobrodružství ve stylu "Babička slaví sedmdesátiny" nebo "Co to žije v lese vedle zámku".)
Po zničení zámku a vymření 3/4 obyvatel se ten zbytek vrátil k dobrodružnému životu...

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.