Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Kráska a zvíře

Pro jaký systém by se měla psát asterionská dobrodružství v dechu?

Primárně pro drd 1.6   [ 4 ]  
17%
  17%
Primárně pro drd+   [ 6 ]  
26%
  26%
Co nejvíc obecně s aplikacemi pro oba systémy   [ 13 ]  
56%
  56%

Celkem hlasů : 23
Gwaihir
Zaslal: so březen 31, 2007 12:52 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Budu rád za jakékoli komentáře k tomuto dobrodružství, které vyšlo v dubnové Pevnosti.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Eyron161
Zaslal: ne duben 01, 2007 13:42 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Dobrodružství se mi líbí a docela se těším, až ho s družinkou zahraju. Jen mi v něm uniká jeden podstatný detail. Upír je velmi silný protivník, VP proti němu nemají nejmenší šanci. Jedinou nadějí je ona magická koule, a to ještě musí VP vědět k čemu je a jak funguje. Jednoduše řečeno mám pocit, že moji hráči se s upírem nevypořádají. V tomto okamžiku mi přijde dost nelogické, že by se k nim upír zachoval tak, jak je v dobrodružství popsáno, tedy že by jim vymazal paměť a nechal je někde v lese. VP by pro něj přece byly ideálním, zdrojem krve... Toť jediný problém, který v tomto dobrodužství spatřuju.

Co se týká aplikací, hlasoval jsem pro Plusko, protože podle něj Asterion hrajeme a docela nám to vyhovuje (až na některé problematické momenty, např. neexistence pravidel pro alchymisty nebo druidy)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gwaihir
Zaslal: ne duben 01, 2007 16:24 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Tenhle upír není prostě vyloženě zlý. Saje hlavně různé zločince a tak. Prostě pokud bude nějaká jiná možnost, tak postavy rozhodně nezabije ani si z nich neudělá krevní konzervy, jako z těch lupičů.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: ne duben 01, 2007 19:25 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Toto dobrodružství se mi hodně líbí... je tvořeno jiným způsobem než ostatní. Bez vnucování popisů a nechává PJ hodně volnosti.
Ohledně toho upíra souhlasím s Gwaihirem, ne každý upír musí zabíjet každého koho potká... např. Jagharda (nebo jak se jmenuje ona "dívčina" z dobrodružství Za leskem zlata) nebo i Coriven.

Hlasoval jsem pro oba systémy. S naší družinou hrajeme sice DrD+, ale nechci zase omezovat hráče DrD 1,6 nebo jiných systémů.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Eyron161
Zaslal: ne duben 01, 2007 20:35 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Fajn, tuhle odpověď beru a moc se těším na další dobrodružství. Mrzí mě jen, že kvůli práci nemám čas na to, abych některé svoje příběhy zpracoval a uveřejnil. Jinak díky za každou další Asterionskou věc!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Norec
Zaslal: po duben 02, 2007 11:11 Citovat
Založen: 13.10.2003 Příspěvky: 30 Bydliště: Kozlovice u F-M
Co nejvícë obecně, protože za a) hrajem GURPSY a za b) Pokud bychom hrali drd tak čím míň čísel tím víc se to dá upravit podle urovně postav apod.

_________________
Je jedno jaké činy vykonáš, stejně přijde Apokalypsa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.