Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Za závojem stínů  ~  Za Zavojem stinu - reakce na hotovy modul

modul ZZS bych ohodnotil znamkou (jako ve skole prosim)

1   [ 14 ]  
33%
  33%
2   [ 14 ]  
33%
  33%
3   [ 6 ]  
14%
  14%
4   [ 2 ]  
4%
  4%
5   [ 0 ]  
0%
  0%
nikdy si ho nekoupim ani neprectu (doufam ze tady uvidim 0 hlasu :-)   [ 0 ]  
0%
  0%
zdrzuju se hlasovani nebot jsem autor :-)   [ 6 ]  
14%
  14%

Celkem hlasů : 42
Valek
Zaslal: po únor 26, 2007 21:28 Citovat
Založen: 24.2.2005 Příspěvky: 41 Bydliště: Trebic
Docela pěkné, sice méně rozsáhlé ale neva. Zajímavý system řešení nových povolání, pár známých už to má taky objednáno, hrajem ted asterion na abarinu. Doufám, že zájmem a koupí přispějem pozitivně k další tvorbě autorů, díky moc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eyron161
Zaslal: út únor 27, 2007 9:42 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Tak jsem konečně modul včera obdržel, 26 dní po uskutečnění objednávky... Nicméně z modulu mám velkou radost, především přiložené CD je výborné, co se týká obsahu. V rámci hlasování na tomhle fóru jsem dal dvojku. I když jsem z každého dalšího asterionského titulu nadšený, nových informací zase není tolik, zvlášť část o Stínovém světě mi přijde příliš krátká a obecná. Už to tady někdo nakousl, že by rozhodně bodlo nějaké vzorové dobrodružství ze Stínového světa. Dalším hezkým překvapením jsou dle mého velmi slušné aplikace Drd+.
Určitě chci ještě na závěr poděkovat všem autorům za jejich práci. Díky moc!
Tak šup sem s dalším modulem Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: st únor 28, 2007 4:12 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Eyron161 napsal:
Tak jsem konečně modul včera obdržel, 26 dní po uskutečnění objednávky... Nicméně z modulu mám velkou radost, především přiložené CD je výborné, co se týká obsahu. V rámci hlasování na tomhle fóru jsem dal dvojku. I když jsem z každého dalšího asterionského titulu nadšený, nových informací zase není tolik, zvlášť část o Stínovém světě mi přijde příliš krátká a obecná. Už to tady někdo nakousl, že by rozhodně bodlo nějaké vzorové dobrodružství ze Stínového světa. Dalším hezkým překvapením jsou dle mého velmi slušné aplikace Drd+.
Určitě chci ještě na závěr poděkovat všem autorům za jejich práci. Díky moc!
Tak šup sem s dalším modulem :mrgreen:


to zdrzeni bylo asi prave kvuli CD, nebot byla vylisovana pozdeji nez sel modul na trh a na pragoconu se prodaval s provizornim CD
neni zac :)
nad tim dobrem pouvazujeme

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: st únor 28, 2007 10:58 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Kdybych chtěl být velký cynik, tak ZZS je jako ÚVOD výborný. Laughing Ten malý rozsah je opravdu znát. Texty jsou povedené, zvlášť Axara se mi opravdu líbila. Salové jsou naštěstí snad jediná věc, která byla popsána řekl bych dostatečně. Stínový svět- no, nějaké dobrodružství v něm by opravdu nezaškodilo- člověk by si pak mohl udělat lepší představu, jak to tam funguje. Ne, že by mě zatím problémy stínového světa až tak trápily. Bratrstvo dlouhých kápí- čekal jsem taky větší popis. Zároveň je to celek, zároveň se to dělí do frakcí, ale jak která frakce (nebo BDK jako celek?) působí a nějaký popis skutečného funguvání v praxi, z toho moudrý nejsem. Co se týče přírody, tak zvířátka i rostlinky moc pěkná, ale trošičku jsem doufal i v nějaké ještě jiné rozbory (i když to jsem sám věděl, že je asi přehnané). Já osobně mám i trochu problém, že aplikace není vytištěná na papíře (nemám si jí jak vytisknout).
Když to shrnu- všechno povedené, ale (holt co se dá dělat) prostě krátké. Smile

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne březen 11, 2007 12:06 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Já modul musím fakt pochválit.Suprově se mi četl,informace byly dobře rozložené a celkově jsem tam našel spoustu námětů na dobrodružství.Jen město Axaru jsem trochu nepochopil,proč vlastně obyvatelé zasahují do Stínových válek?aby zvítězily dobré emoce?
A jediná výtka je holt k rozsahu,škoda,že je toho tak málo.Bestiář MB mi fakt chyběl,byla to moje nejoblíbenější část:( ale jinak musím hodnotit pochvalou.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bliizard
Zaslal: ne březen 18, 2007 14:05 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Mno mno mno, tak já sem prostě zklamanej Sad a to tak že hodně Sad . Ale asi to bude tím že sem dopředu nic moc nečekal (já chci geogragickej a docela mě štve že furt vydáváte tyhle dodatky).

Na celým modulu se mi libí tak Axara, subotamové, lovci a ty postavy co tam sou popsaný, přijde mi to celkově jako naprosto nejslabší modul

jo a hlavně mi přijde že v tom dobrožství ste mohly napsat alespon přibližný úrovně těch CP (sem strašně zhýčkanej a línej a kupuju to abych nemusel nic dělat)

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: ne březen 18, 2007 18:01 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Bliizard napsal:
_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.

Smim vedet, jake prodlevy mas na mysli a co s nimi ma spolecneho ALTAR?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: ne březen 18, 2007 22:14 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Bouchi napsal:
Bliizard napsal:
_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.

Smim vedet, jake prodlevy mas na mysli a co s nimi ma spolecneho ALTAR?


Třeba errata k PPH, třeba cédéčka...

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bouchi
Zaslal: ne březen 18, 2007 23:51 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Gwaihir napsal:
Bouchi napsal:
Bliizard napsal:
_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.

Smim vedet, jake prodlevy mas na mysli a co s nimi ma spolecneho ALTAR?

Třeba errata k PPH, třeba cédéčka...

Errata PPH pripoustim.
Ale co ma ALTAR podle tebe spolecneho se zpozdenim cedecka?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: po březen 19, 2007 12:33 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Bouchi napsal:
Gwaihir napsal:
Bouchi napsal:
Bliizard napsal:
_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.

Smim vedet, jake prodlevy mas na mysli a co s nimi ma spolecneho ALTAR?

Třeba errata k PPH, třeba cédéčka...

Errata PPH pripoustim.
Ale co ma ALTAR podle tebe spolecneho se zpozdenim cedecka?


Jak co? Všechno!
Původní modul nevyšel s CD, protože bylo spožděný DrD+ a navíc ty aplikace byly hotový už o prázdninách a vyšly až teď někdy. Já jsem si kupoval ZZS na Pragoconu a ještě tam nebylo.

BTW: ty se pořád tváříš ublíženě, když někdo Altaru něco vytkne ať už tady nebo na Lopuchu, ale popírat ty prodlevy je skoro směšné, ta firma je tím proslulá.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Gowery
Zaslal: po březen 19, 2007 12:44 Citovat
Založen: 1.11.2006 Příspěvky: 54 Bydliště: Kaer Morhen
Gwaihir napsal:

Jak co? Všechno!
Původní modul nevyšel s CD, protože bylo spožděný DrD+ a navíc ty aplikace byly hotový už o prázdninách a vyšly až teď někdy. Já jsem si kupoval ZZS na Pragoconu a ještě tam nebylo.

BTW: ty se pořád tváříš ublíženě, když někdo Altaru něco vytkne ať už tady nebo na Lopuchu, ale popírat ty prodlevy je skoro směšné, ta firma je tím proslulá.

Naprosto souhlasím. Podle mě je ale řešení velmi jednoduché-neslibovat žádné předběžné termíny nebo alespoň neslibovat termíny, u kterých je předem jasné, že nebudou splněny. Jestli někdo chce typický příklad, tak je jím plánované vydání dalšího modulu Rukověť dobrodruha. Zatím sice nebylo nikde zveřejněno, ale pochybuji, že se povede splnit Čenisův prvotní odhad a všechny texty budou hotové do konce dubna. Znovu opakuji-neslibovat, nedělat nikomu falešné naděje. Kdyby Altar na začátku ohlásil, že CD k času temna bude hotové za neurčitou dobu, vyšel by z toho s čistým štítem. Když jsou pak aplikace dokončené po roce a půl, kdy už spousta lidí, co si Čas temna koupila, vůbec nehraje, není se čemu divit, že se ozývají zklamaní čtenáři.

_________________
THERE'S NO JUSTICE.
THERE'S JUST ME.
-Death
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Eyron161
Zaslal: po březen 19, 2007 12:59 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Gowery napsal:
Gwaihir napsal:

Jak co? Všechno!
Původní modul nevyšel s CD, protože bylo spožděný DrD+ a navíc ty aplikace byly hotový už o prázdninách a vyšly až teď někdy. Já jsem si kupoval ZZS na Pragoconu a ještě tam nebylo.

BTW: ty se pořád tváříš ublíženě, když někdo Altaru něco vytkne ať už tady nebo na Lopuchu, ale popírat ty prodlevy je skoro směšné, ta firma je tím proslulá.

Naprosto souhlasím. Podle mě je ale řešení velmi jednoduché-neslibovat žádné předběžné termíny nebo alespoň neslibovat termíny, u kterých je předem jasné, že nebudou splněny. Jestli někdo chce typický příklad, tak je jím plánované vydání dalšího modulu Rukověť dobrodruha. Zatím sice nebylo nikde zveřejněno, ale pochybuji, že se povede splnit Čenisův prvotní odhad a všechny texty budou hotové do konce dubna. Znovu opakuji-neslibovat, nedělat nikomu falešné naděje. Kdyby Altar na začátku ohlásil, že CD k času temna bude hotové za neurčitou dobu, vyšel by z toho s čistým štítem. Když jsou pak aplikace dokončené po roce a půl, kdy už spousta lidí, co si Čas temna koupila, vůbec nehraje, není se čemu divit, že se ozývají zklamaní čtenáři.


Podepisuji... A kdy nám teda nabídnete Rukověť dobrodruha? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bouchi
Zaslal: po březen 19, 2007 13:04 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Gwaihir napsal:
Bouchi napsal:

Ale co ma ALTAR podle tebe spolecneho se zpozdenim cedecka?

Jak co? Všechno!
Původní modul nevyšel s CD, protože bylo spožděný DrD+ a navíc ty aplikace byly hotový už o prázdninách a vyšly až teď někdy. Já jsem si kupoval ZZS na Pragoconu a ještě tam nebylo.

Takze poporade.
Ano, DrD+ bylo zpozdene, protoze nekteri autori akorat slibovali, slibovali ale vysledky nebyly. A kdyz se autor flaka, tak proste bohuzel neexistuje paka, jak ho popohnat. Je mozne mu pohrozit snizenim honorare, ale pokud je mu to jedno, tak proste neni sance z nej ty vysledky vyrazit. :-(
Aplikace bylo nutno napred predhodit verejnosti elektronicky (opravdu jsme neminili vrazit desetitisice do lisovani CD, kde by byly problematicke texty) s nadeji, ze z toho vzejde pouzitelny feedback. Coz se stalo, byly vyvesene zhruba dva mesice, nejaky feedback se sesel a zapracoval. Mezitim bylo rozhodnuto, ze se udela spolecne CD k Casu Temna a k ZZS (protoze pokud se maji asterionske moduly prodavat za prijatelnou cenu, tak neni jine cesty nez delat vzdycky pro dva moduly spolecne CD).
Na Pragoconu CDcko nebylo, jelikoz mi jisty nejmenovany software odmitl generovat pouzitelne vystupy pro tvorbu PDF (a stravil jsem nekolik dni hledanim zakopaneho psa, proto jsem taky na Pragocon nemohl dojet). V ZZS rosesilanych po Pragoconu tem, co si ho predobjednali, uz bylo CDcko kompletni (akorat vypalene misto lisovaneho) a brzy pote bylo uz i vylisovane.
Ostatne pokud vim tak to cedecko bylo dulezite hlavne kvuli aplikacim - a vsechny aplikace byly uz od podzimu dostupne, cimz se absence cedecka stala daleko mene palcivou.
BTW, co se tyce asterionskych aplikaci, puvodne bylo ALTARuU slibeno, ze budou dodany do tri mesicu potec, co dostane asterionsky tym k dispozici pravidla DrD+. Tedy cca do konce brezna 2005. To jen tak na okraj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: po březen 19, 2007 18:19 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Bouchi napsal:
BTW, co se tyce asterionskych aplikaci, puvodne bylo ALTARuU slibeno, ze budou dodany do tri mesicu potec, co dostane asterionsky tym k dispozici pravidla DrD+. Tedy cca do konce brezna 2005. To jen tak na okraj.


Co se týče tohoto tvrzení, v době jeho vzniku jsem ti psal, že pokud budu dělat aplikace sám, že to bude NEJDŘÍVE v březnu 2005 (a nechoď na mě s tím, že překročení více než o rok je přílišné - až mě bude tvorba aplikací apod. živit, budu k ní také adekvátně přistupovat). Okolnosti (odchod (ve smyslu de facto "vypaření se") jistých lidí, kteří měli dělat aplikace na DrD+, tj. spadlo to na mě a já na rozdíl od jiných nechtěl "utéci z boje" ( i když se mi několikrát opravdu chtělo), mé vlastní existenční záležitosti a další věci interního rázu) nebyly tvorbě příznivě nakloněné. Někteří si řeknou, že je to nezajímá; mají svým způsobem pravdu a přeji jim, aby se v podobné situaci nikdy nemuseli ocitnout - pak prostě některé věci zažijí na vlastní kůži.
Dalo by se také na druhý okraj uvést to, co Altar slíbil autorům Asterionu, a nebylo to tak zcela naplněno, ale nechci tady veřejně probírat interní záležitosti. Byl bych rád, kdybys to nedělal, Bouchi, ani ty. Koneckonců, považoval bych aplikace za uzavřenou kapitolu, kterou není v současné době zapotřebí znovu rozpitvávat.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bouchi
Zaslal: po březen 19, 2007 18:36 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Shark napsal:
Bouchi napsal:
BTW, co se tyce asterionskych aplikaci, puvodne bylo ALTARuU slibeno, ze budou dodany do tri mesicu potec, co dostane asterionsky tym k dispozici pravidla DrD+. Tedy cca do konce brezna 2005. To jen tak na okraj.
Co se týče tohoto tvrzení, v době jeho vzniku jsem ti psal, že pokud budu dělat aplikace sám, že to bude NEJDŘÍVE v březnu 2005 (a nechoď na mě s tím, že překročení více než o rok je přílišné - až mě bude tvorba aplikací apod. živit, budu k ní také adekvátně přistupovat). Okolnosti (odchod (ve smyslu de facto "vypaření se") jistých lidí, kteří měli dělat aplikace na DrD+, tj. spadlo to na mě a já na rozdíl od jiných nechtěl "utéci z boje" ( i když se mi několikrát opravdu chtělo), mé vlastní existenční záležitosti a další věci interního rázu) nebyly tvorbě příznivě nakloněné. Někteří si řeknou, že je to nezajímá; mají svým způsobem pravdu a přeji jim, aby se v podobné situaci nikdy nemuseli ocitnout - pak prostě některé věci zažijí na vlastní kůži.
Problem je trochu jinde - oni si sice reknou, ze je to nezajima, jenze pak nadavaji Altaru, ktery situaci nemuze nijak ovlivnit.
citace:
Dalo by se také na druhý okraj uvést to, co Altar slíbil autorům Asterionu, a nebylo to tak zcela naplněno, ale nechci tady veřejně probírat interní záležitosti.
Ani ja nechci. Jen bych podotkl, ze samozrejme vnimam plnou zodpovednost za sliby ucinene mnou v dobe, kdy jsem mel pravomoci takove sliby cinit; nemohu (a neminim) vsak nest zodpovednost za sliby ucinene bud lidmi jinymi mne nepodlehajicimi (cimz nechci rict ze bych neuznaval zavazky z nich vyplyvajici; nemohu vsak dost dobre dodrzet nejake casove terminy slibene nekym jinym, paklize dotycny zaroven neucinil prislusne kroky, aby dodrzeny byt mohly), nebo v rozporu s mymi pokyny.
citace:
Byl bych rád, kdybys to nedělal, Bouchi, ani ty. Koneckonců, považoval bych aplikace za uzavřenou kapitolu, kterou není v současné době zapotřebí znovu rozpitvávat.
Domnivam se, ze termin aplikaci, o kterem jsem se zminil, neni interni zalezitosti, jelikoz od tohoto terminu se odvijelo puvodni oznameni Altaru ohledne terminu CD k Casu temna (za ktere pak lidi nadavali hlavne nam). Zadnou jinou interni zalezitost zde probirat neminim,to si probereme interne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.