Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Co je na svetě nejkrásnější

Jaký je Váš nejoblíbenější modul pro Asterion.

Asterion:Čas temna   [ 3 ]  
7%
  7%
Hlavní modul   [ 0 ]  
0%
  0%
Dálavy   [ 5 ]  
13%
  13%
Nemrtví a Světlonoši   [ 7 ]  
18%
  18%
Písky Proroctví   [ 0 ]  
0%
  0%
Vzestup temných bohů   [ 5 ]  
13%
  13%
Z hlubin zelené a modré   [ 1 ]  
2%
  2%
Zlatá pavučina   [ 2 ]  
5%
  5%
Obloha z listí a drahokamů   [ 14 ]  
36%
  36%
Falešná Apokalipsa   [ 1 ]  
2%
  2%

Celkem hlasů : 38
melvin
Zaslal: po únor 05, 2007 20:33 Citovat
Založen: 18.4.2006 Příspěvky: 13
Tak nedávno mě napadlo jaký je názor vás,(spíše asi PJ) na moduly Asterionu.
Pak mě napadlo udělat takový malý průzkum,který Modul se stal vašim nejoblíbenějším??

_________________
" Že se o svoji hlavu nedokáže postarat sám je jeho chyba, nikdo mu ji už stejně nevrátí "
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
unnamed
Zaslal: po únor 05, 2007 21:19 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Každý modul má něco v sobě, ale podle mě je nejlepší Čas temna. Byl to můj první modul a z něj jsem se dozvěděl asi nejvíc užitečných věcí ohledně Asterionu (taky když je to hlavní modul,že). Další v pořadí je asi Obloha z listí a drahokamů a třetí příčku u mě obsazuje modul Nemrtví a světlonoši. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
melvin
Zaslal: út únor 06, 2007 11:13 Citovat
Založen: 18.4.2006 Příspěvky: 13
unnamed napsal:
Každý modul má něco v sobě, ale podle mě je nejlepší Čas temna. Byl to můj první modul a z něj jsem se dozvěděl asi nejvíc užitečných věcí ohledně Asterionu (taky když je to hlavní modul,že). Další v pořadí je asi Obloha z listí a drahokamů a třetí příčku u mě obsazuje modul Nemrtví a světlonoši. Wink


Super, sem rád že se taddy někdo dokazal vymáčknout Smile, po pravdě mě nejvíc upoutala obloha z listi a drahokamu, zasazenim do prostredi,a urcitou sympatii , ktreou si u mne ziskal narod skritku Smile

_________________
" Že se o svoji hlavu nedokáže postarat sám je jeho chyba, nikdo mu ji už stejně nevrátí "
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
oggysu
Zaslal: út únor 06, 2007 11:27 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
cože další skřítkofil? Cool co na nich proboha vidíte... tak já to taky prozradim: nevímjestli je nejlepší, ale nejvíckrát jsem četl vzestup temných bohů. no a pak se mi taky hodně libila obloha z listí a drahokamů a nemrtví a světlonoši. v tom se asi opakuju. jinak ale byla dost dobrá i falešná apokalypsa. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út únor 06, 2007 13:32 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Hehe zrovna nedávno jsme se nad tím s jedním hráčem taky zamysleli, který modul je nejlepší...
Jj. Obloha z listí a drahokamů je bezvadná. Písky proroctví mám taky rád, z určitý nostalgie. A taky tam je asi nejvíc nápadů pro vymýšlení dobrodružství. Původní Dálavy byly taky nádherný. Zkrátka začátky!
Z tématických modulů jednoznačně Nemrtví a světlonoši, možná proto, že byl první a navíc nemrtvých jsou všude fúry... Ale co se týče propracovanosti, tak boduje Zlatá pavučina (i když mezi mé nejpoužívanější nepatří) a Falešná apokalypsa je plná dobrých nápadů a námětů (a taky skvělé dobrodružství, ale ještě jsme ho neodehráli... Confused ). A tak jsem zvědav na poslední modul...
Dlouho jsem měl "odpor" k Vzestupu a Hlubinám. Jsou sice dobré, ale myslím, že stále nepatří mezi mé oblíbené. Asi záleží na tom, kde se komu nejlépe hraje a džungle/moře to není pro naše družiny to pravé ořechové. A dobrodružství s knězi a spol. už bylo tolik... Twisted Evil
Suma sumárum jsou všechny moduly skvělé a jedinečné. Vyloženě nepovedený není ani jeden...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Silwerik
Zaslal: út únor 06, 2007 18:17 Citovat
Založen: 16.1.2007 Příspěvky: 127 Bydliště: České Budějovice / Rilond
Já měl nejlepší vzpomínky na Pavučinu a OZLD Razz . Jinak podařené byly myslím všechny. Dálavy skvěle podrobné, NaS dobře napsané, PP zajímavé, Vzestup zase detailní, Hlubiny trochu zhuštěné, ZP pěkně napsané, OZLD atmosférické a FA plné nápadů. Doufám, že ZZS bude mít taky stát za to. Obecně ale fandím spíš geografickým modulům.

Kolik myslíte, že ještě vyjde modulů? A o čem?

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út únor 06, 2007 18:35 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Já to vidím tak ještě na dva až tři moduly, pokud nepřibude fanoušků Asterionu. Budou to moduly o kterých se diskutovalo (čili rukovět dobrodruha,krajiny za obzorem a možná i podzemní říše). Hlavně doufám v Rukovět a Krajiny.
Smile

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Bohdan
Zaslal: út únor 06, 2007 20:30 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Vím že nás není moc ale Z hlubin mam nejradši. Džungli nemaj dobrodruzi rádi protože tam snadno a rychle umíraj protože nikdo z nich nežil v tropech a tak nepřemejšlí nad těma problémama co je tam můžou postihnout Twisted Evil pro ně to bylo a vždy zůstane zelené peklo.
Ale jinak je to bezva a to moře piráti korzáři ostrovy. Cool
No nic dost nostalgie, Jinak starý dálavy (únos entefala bylo to první co jsem hrál, po zabití obří krysy Laughing ) Mam je rád asi včechny ale tohle jsou mí dva favoriti jsem zastánce geografickejch Smile

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melvin
Zaslal: út únor 06, 2007 20:32 Citovat
Založen: 18.4.2006 Příspěvky: 13
oggysu:
Sou prostě hustý Very Happy

unnamed:
to se mi zda ci toho viš nejak moc Very HappyVery Happy...
čuchám tu nějaký podvod Smile

_________________
" Že se o svoji hlavu nedokáže postarat sám je jeho chyba, nikdo mu ji už stejně nevrátí "
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
melvin
Zaslal: út únor 06, 2007 20:37 Citovat
Založen: 18.4.2006 Příspěvky: 13
JJ peklo to vždycky bylo a když nahodou ne tak sme ho tam milim dobrodruhum pripravily,ale jakozto Pribeh,ne modul,ale pribeh, sem si oblibil "OBŘÍ JESKYNI"

U pasáže s divadlem, sme se vážně nasmály Smile

_________________
" Že se o svoji hlavu nedokáže postarat sám je jeho chyba, nikdo mu ji už stejně nevrátí "
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Eyron161
Zaslal: út únor 06, 2007 20:49 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Já hlasoval pro OZLD, jako mnozí ostatní, pole mě má nejsilnější atmosféru a je nejoriginálnější, co se týká nápadů. Pak mám ještě moc rád Písky proroctví a ZHZM, kde je ale pro mě vyloženou slabinou část o Podmořské říši. Ta mi do Asterionu nesedí a nemám ji rád. Ostatní moduly jsou ale taky bezva, v každém si něco najdu a každý mě bavil a inspiroval. Co se týká dalších modulů, Rukověť hráče by asi byla fajn, ale já určitě toužím po geografickém modulu ohledně nepopsaných částí Tary... Doufám, že se jednou dočkám a Altar nezmaří veškeré snahy autorů Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: út únor 06, 2007 21:03 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Eyron161 napsal:
Já hlasoval pro OZLD, jako mnozí ostatní, pole mě má nejsilnější atmosféru a je nejoriginálnější, co se týká nápadů. Pak mám ještě moc rád Písky proroctví a ZHZM, kde je ale pro mě vyloženou slabinou část o Podmořské říši. Ta mi do Asterionu nesedí a nemám ji rád. Ostatní moduly jsou ale taky bezva, v každém si něco najdu a každý mě bavil a inspiroval. Co se týká dalších modulů, Rukověť hráče by asi byla fajn, ale já určitě toužím po geografickém modulu ohledně nepopsaných částí Tary... Doufám, že se jednou dočkám a Altar nezmaří veškeré snahy autorů :-)


podle me je podmorska rise slabinou spis ne proto, ze by nepasovala, ale proto ze je strasne malo popsana, zaslouzila by si spis vlastni modul...

jinak jsem taky hlasoval pro OLD :-) nevim proc ale ten modul ma silu

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oggysu
Zaslal: út únor 06, 2007 22:10 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
tak kdo se pustí do té podmořské říše??? fór.

ano, old byl můj první modul po hlavním. ale nevím proč... pořá se musím vracet k vtb. miluji prostě mytologii. a víru obecně. vnáší skvělý prvek. nejvíc mě pak baví budoucnost jednotlivých bohů. pro ty bojovněji založené asi ne zrovna to nejlepší, ale opravdu se mi libí. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilgalad
Zaslal: st únor 07, 2007 10:11 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
oggysu napsal:
tak kdo se pustí do té podmořské říše???


Přeci ty, ne?Smile
Taky jsem hlasoval pro OLD. Jak psal Čenis, má sílu. Asi při psaní žádného jiného modulu jsem necítil takovou euforii a energii jako při psaní skřítků. Měl jsem je hotové snad za dva týdny a to mi ještě museli něco oškrtat, protože jsem byl schopný zahltit celý modul:)
Mám takový pocit, že se v brzké době do Zlatého lesa a Skřítčích vrchů vrátímSmile

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: st únor 07, 2007 11:00 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
ty si děláš srandu gile, ale já se do ní jednou (tak před rokem) vážně pustil! měl sem už několik stran. zmizelo to v propadlišti dějin a počítače. a myslím, že jsem udělal dobře. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.