Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Kdo chce hrát víc: hráči nebo PJ?

Kibe
Zaslal: čt říjen 19, 2006 14:40 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jak jste na tom s vašimi hráči a PJ? kdo koho přesvědčuje a prosí o hraní? a jak často hrajete? leze vám to na rozum? (mě občas jo Twisted Evil )

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: pá říjen 20, 2006 7:44 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Mno tak u nás je to tak půl na půl.Většinou chci já a i hráči nebo jednou já jednou oni.Takže se to docela vyrovnáváSurprised))
Jinak hrajeme tak jednou až dvakrát do týdne,což je docela optimální Smile
Jinak na hlavu mě to snad ani moc neleze,ale záleží v jakým smyslu Laughing

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: čt listopad 16, 2006 14:12 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Tak my už nehrajem Confused , páč Pj to už nebaví...ostatně jsme pořádně nehráli už asi 3/4 roku...tak jsem se chtěl napevno dohodnout, jestli budem hrát v něaký pravidelný termín, aby se ušetřil čas i nervy...třeba 1x za 14 dní, ale Pj raději zkončil (jsme teď oba v prváku na vejšce-a považte na stejný cimře na privátě!...)


Naposledy upravil Kibe dne pá listopad 17, 2006 9:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: čt listopad 16, 2006 15:40 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
My jsme taky přestali o prázdninách hrát. Byl jsem PJ a fakt mě to každý týden nebavilo připravovat herní sezení (nové originální zápletky). Ale moji hráči našli nového PJ a teď jsem konečně hráč. Hráči podle mě chtějí hrát více (častěji), ale PJ hodně svazuje čas (příprava dobrodružství).

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
elrian
Zaslal: čt listopad 16, 2006 19:09 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
U nás je to, že všichni hráči i PJ mají i jiné zájmy, převážně skaut. Skoro každé dva týdny nějaká akce nebo výprava, někteří se připravují k maturitě a podobně. Takže u nás se hraje jen jednou za měsíc a nikdo nikoho nepřesvědčuje, že chce nutně tento víkend hrát. A koho to baví více? Mě jako PJ příprava dobrodružství baví a hráče je zase baví hrát, takže stále tak půl na půl.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
blaza
Zaslal: čt listopad 16, 2006 20:24 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
No unas to je pododne, jsem PJ a hrajem jednou za 14 dni. Sice mam neco pripraveno ,ale diky hracum se k me priprave dostaveme jen zridka pri jednom sezeni. Maji spoustu vlastnich napadu a tak je hlavni inprovizace i kdyz se je snazim navest tam kam potrebuji ,ale snizim se aby to nebylo casove moc omezujici tak si uzijem spoustu srandy,ale taky velkou zpotrebu nervu hlavne tech mych. Nasledny efekt vsak stoji za to-D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: st listopad 29, 2006 13:29 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
no já mám průser že hrajem hlavně o vwelkých přestávkách během svačiny, nebo o volných hodinách. Je to trochu na nic protože přestávkz jsou jaksi krátký a volných hodin je málo. Ale bavíme se všichni (pokud hráči nenadávaj do jaký hrůzy jsem je to zavedl). Ale chyběj nám nějaký delší pařby třeba jako celý víkend nebo tak. O přestávce je herní atmosféra minimální, pokud vůbec je. A hlavně klasický problém - kde jsme minule skončili.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: čt únor 01, 2007 15:51 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Hmmm. Ještě nedávno se mohli hráči utlouct (resp. mě), aby jsme se vůbec dali dohromady na sezení. Teď si já (PJ) hryžu nehty, kdy se zase sejdem a pořádně zapaříme. Je to jako dávno ztracená a zapomenutá láska. Už máte dojem, že to skončilo, že už nebude žádný pokračování... A ejhle! Stačí malý náznak, nějaký impuls (v tomto případě hraní od tří odpoledne do půl sedmý ráno... Twisted Evil ) a je to tu zase!!!
Takže jakmile skončí zkouškový, hurá hurá hurá!!! Těšim se, až ty prevíty (hráče) zase potrápím nějakou hustou zápletkou... Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Berdyan
Zaslal: po únor 05, 2007 11:35 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
jo to už taky doufám že přestanem psát jednu písemku yza druhou aby ty parchanti nedělali že se učej. Svrab na učitele

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
melvin
Zaslal: po únor 05, 2007 20:19 Citovat
Založen: 18.4.2006 Příspěvky: 13
No u nás je to jednoduchý, ja (PJ) chci hrat , ale jelikoz v nasi druzine je hracu 6 tak vedou na hlasy ,tudis me wetsinou prehlasujou i kdybych nechtel, ale ja hraju rad Very Happy

_________________
" Že se o svoji hlavu nedokáže postarat sám je jeho chyba, nikdo mu ji už stejně nevrátí "
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
blaza
Zaslal: út únor 06, 2007 14:56 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
v mnozstvi je krasa ,ale i zhouba. Tedy pokud se chce udrzet druzina v celku na kazde dobrodruzstvi. Jinak by se dalo hrat pokazde v jinem poctu coz pak vetsinou ztraci tu krasu. Tak vetsinou cekam a cekam az budou moci vsichni. Je to smutne ,ale konstruktivni cekani, nekdy .Aspon mam cas vymyslet neco na priste. vetcinou to je tak ,ze hra reaguje na to co se udalo v predchazejicich sezenich a o to to je kdy lepsi nez to delat jako jeskyne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: so duben 14, 2007 21:19 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 222
U nás spíš chceme hrát my jako hráči... a hrajeme vždycky v takových vlnách Smile , třeba 1-2 měsíce vůbec, a pak 4 sezení po týdnu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Berdyan
Zaslal: út duben 17, 2007 8:11 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
to u nás je to s pravidelnodtí hraní stejný. ale skoro bzych řekl že jako PJ chci hrát víc jak hráči

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sentinel
Zaslal: ne červen 10, 2007 20:46 Citovat
Založen: 5.6.2007 Příspěvky: 12
Kdyz zaspominam tak 5 let z5, tak sme hravali drd a to nas chytlo natolik, ze odtrhnout to odnas bylo prakticky nemozne. hravali sme prakticky kazdej den! casem nas to omrzelo a hrali sme shadowrun! u tehle hry sme vydrzeli asi dva tydny:P jelikoz sme se vratily k drd, ale uz to nebylo ono jelikoz uz nikdo nechtel vypravet, nemel zadne napady a nebavilo ho to Crying or Very sad ! asi mesic na to sme se doslechly o drd+ a uz to bylo stara parta nakoupila pravidla a sli sme si zahrat drd+! prvni dojem byl primo uchvatn e! zase nas to chytlo ale byl jeden zadrhel nikoho nebavilo vypraveni! sva mesice sme se stridaly 3 PJ a pak to zstalo na me! me to tez nebavilo vecne tak po roce drd+ sme zase skoncily:( ale ted sme poctive delal svet a zase zacneme hrat! ja 3 pribehy a kamoska s kamosem po 1a tak to budeme konpenzovat Smile !
Tim dlouhym clankem chci teda rict, ze u nas bavilo kazdeho jenom hrat a v tom nasem malem mestecku(spis vesnicce Wink ) se nenasel PJ, ktereho by to bavilo natolik ze by jen vypravel Surprised !
Sice bydlim ve meste z Erikem Matousem Jezkem Laughing , ale ten me ani nezna Wink a uz ani nehraje nejspis Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arianne
Zaslal: út únor 05, 2008 9:07 Citovat
Založen: 4.2.2008 Příspěvky: 9 Bydliště: většinou Brno
poslední dva roky všechno vychcípalo na obecném nedostatku času (maturity Twisted Evil ) a změnách priorit většiny lidí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.