Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Asterion online

Koupili byste si online Průvodce světem stínovým s 50 detailně popsanými nestvůrami za 50Kč?

ano   [ 33 ]  
89%
  89%
ne   [ 4 ]  
10%
  10%

Celkem hlasů : 37
Brada Tomáš
Zaslal: út září 14, 2004 13:37 Citovat
Anonymní
On-line obchod jinde ve světě frčí ve světě o106 tak proč ne u nás v České republice?
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt září 23, 2004 17:25 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já bych do toho šel..... ale co by tam vlastně bylo za nestvůry ???? Cool

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brada Tomáš
Zaslal: pá září 24, 2004 7:22 Citovat
Anonymní
Myšlenkové bytosti. Něco jako Průvodlce lovce přízraků. Až na to, že by tam byly rozepsány všechny atributy příšery. Samozřejmě obrázek a popis příšery. Popis jejího chování, jak ji zranit apod. Já bych si takovou příručku určitě koupil.
Fery
Zaslal: so září 25, 2004 17:11 Citovat
Anonymní
Ja také. Pokud by bylo nejak vyreseno placeni "online". Nerad bych kvuli 50kč jezdil kamsi do Rumunska Smile
PS: Nic proti Rumunsku ale je to jen proste daleko.
Brada Tomáš
Zaslal: pá říjen 01, 2004 15:49 Citovat
Anonymní
Podle mě to ale na internetu ve světě frčí daleko rychleji než tady v Čechách. Nevím proč by to nemohlo jít i u nás. Kdyby se sehnal solidní programátor, který by software zajistil něčím jako IMEI kodem a registračním kódem a nějak to šikovně zakódoval. Proč ne? Samozřejmě že existují piráti, warez apod. Ti jsou ale stale nějakým způsobem likvidováni.(aspoň dočasně). Tak jako se dá koupit software na internetu proč by to nešlo i s Asterionem? Já si třeba některé informace z Asterionu stahuju do telefonu a čtu si je v autobuse cestou z práce. Mě by to určitě vyhovovalo. Vím, digitální podoba nemá takové kouzlo, jak kniha. Jde ale o informace. A co se týče vyhledávání v modulech konkrétního předmětu. To je horror. V digitální podobě by stačilo např. ctrl+F. Podle mě to není až tak nemyslitelná věc. A placení? Myslím že je 100a1 způsob jak nejezdit do Rumunska.

Vemte si třeba blbý pokémony. Taková kravina a jakej to mělo úspěch. Tím je ale nechci srovnávat s Asterionem.
blaza
Zaslal: ne leden 14, 2007 8:34 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
nemohu rici ,ze by to byl spatny napad. Ne vzdy vsak hrajem tam kde je pripojeni k netu. Tak kdyz tvorim nejakou zapletku delam to vesmes doma kde tu moznost mam. Kdyz se vsak kolikrat hraje tak se zpousta veci meni a stim i moznost prostredi. Nebylo by odveci udelat obe verze jak on-line tak knizni?
Sice by se ta knizni nedala upravova a mohla by byt cenove trochu nevyhodna avsak pokud bude v obchodech bude trebas pro vice lidi pristupna. Na netu bude sice levnejsi a bude aktuelni, popripade i s pripominkama, ale ne kazdy se nani bude moci koukat. Tedy pokud nevlastni pripojeni k interneru.
To same bych, ale udelal i s bytostmi v prirodni sfere.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: ne leden 14, 2007 13:10 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Je to rozhodně zajímavý nápad, ale asi jsem staromódní...pořád považuju drd za stolní hru a knížečka s pěknou ilustrací, kterou můžu vzít do ruky mi stojí klidně za 200... Smile

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.