Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Třetí kontinent, Aurean a vůbec vše o Arvedanech

Jaros.ml
Zaslal: ne září 25, 2005 17:22 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Já nevím, co proti tomu všemu máte.... . Skřítčí bojový umění se nanaučí jen tak kde kdo.... . Musí mít dobrý původ a dostatek financí na školu (to by se dalo srovnat třeba se studiem na universitě magie...) a jestli si myslíte, že každý skřítek se to učí od 1. úrovně, tak jste na omylu.. to jen ti nejnadanější a v tomhle je to pak věc PJ, jak to dokáze korigovat (jo holt když je někdo blbej, nebo si nedokáže zjednat autoritu a vše hráčům dovolí se obvykle vymlouvá na pravidla... Cool ). Vemte si například kolik postav(skřítků), který sou popsaný v Aplikaci k OLD umí bojový umění.... a na jaký sou třeba úrovni... .
Vy sice říkáte, že skřítci tím mají obrovskou výhodu oproti ostatním, ale vemte si třeba lidi. Jejich neskonalou výhodou je to, že sou všude. prostě všude. Takovej člověk se má vždy na koho obrátit, vždy najde nějakého příslušníka své rasy, kterému se může svěřit atd... . A co skřítek ??? Pokud PJ vysloveně nedá dobrodružství do prostředí skřítčího národa (tedy zlatého lesa, nebo skřítčích vrchů), tak skřítek nemá nikoho... . Vám to možná připadá jako nicotný, ale normální člověk si chce založit rodinu a když nikoho nemá...... tak co. Takové malé detaily, které krásně doladí hru jsou právě doménou člověka.... . Pokud máte rádi roleplaying tak má člověk výhodu....


Tya ti tví skřítci (a Khar)

Bezva nauč mě skříčí bojoví umění. (Jestli máš něco tak mi to fakt pošli Jaros.ml@chudobin.cz)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Garrett
Zaslal: so říjen 21, 2006 7:21 Citovat
Založen: 17.9.2006 Příspěvky: 31 Bydliště: Zlatý les, provincie Su, Kladno
To já se svou družinkou(16.LVL)chystám objevení třetího kontinentu.Pojedou tam lodí a ztroskotaj u nějakých břehů.potom pujdou nadhernym lesem.Ale začnou něco divného tušit.Jestli dojdou do aureanu tak jim tam dam pozustatky arvedanu rekneme 200.To by mohlo byt dobre.

_________________
Jsem tady, jsem lupič, a přišel jsem vám ukrást nos mezi očima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: so říjen 21, 2006 11:20 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Garrett napsal:
To já se svou družinkou(16.LVL)chystám objevení třetího kontinentu.Pojedou tam lodí a ztroskotaj u nějakých břehů.potom pujdou nadhernym lesem.Ale začnou něco divného tušit.Jestli dojdou do aureanu tak jim tam dam pozustatky arvedanu rekneme 200.To by mohlo byt dobre.

Počkat počkat. Třetí kontinent leží myslím na Modrém měsíci. Tam se mohou dostat magickým vodním vírem, který utváří jedna socha z meziplanetární brány. Aurean leží na Taře, jen jde mimo dění, protože leží až za Kharovými državami. Smile

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Garrett
Zaslal: so říjen 21, 2006 12:03 Citovat
Založen: 17.9.2006 Příspěvky: 31 Bydliště: Zlatý les, provincie Su, Kladno
V času temna je mapa asterionu a tam je vedle třetího kontinentu vodní vír.Na modrý měsíc.

_________________
Jsem tady, jsem lupič, a přišel jsem vám ukrást nos mezi očima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: so říjen 21, 2006 15:42 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Garrett napsal:
V času temna je mapa asterionu a tam je vedle třetího kontinentu vodní vír.Na modrý měsíc.

Nee. V Času temna je mapa Asterionu a tam je Vodní vír, brána na Modrý měsíc a Třetí kontinent ... prostě all in one... 3 in 1... jedno a to samý. Laughing Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Garrett
Zaslal: so říjen 21, 2006 20:52 Citovat
Založen: 17.9.2006 Příspěvky: 31 Bydliště: Zlatý les, provincie Su, Kladno
Ja myslel že třetí kontinent je na asterionu ne na modrém měsíci.

_________________
Jsem tady, jsem lupič, a přišel jsem vám ukrást nos mezi očima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oggysu
Zaslal: ne říjen 22, 2006 8:31 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Třetí kontinent je na MM, Aurean je na Taře na opačné polokouli (nejsem si jist zda na východní nebo západní) než Lendor a zbytek známé Tary.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Garrett
Zaslal: ne říjen 22, 2006 12:11 Citovat
Založen: 17.9.2006 Příspěvky: 31 Bydliště: Zlatý les, provincie Su, Kladno
Jo dobry dik uz jsem to pochopil.

_________________
Jsem tady, jsem lupič, a přišel jsem vám ukrást nos mezi očima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.