Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Tyto stránky

unnamed
Zaslal: st srpen 23, 2006 17:54 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Wurax napsal:
Ja souhlasim z Elrianem. Kdyz tu ta moznost je, nevim proc ji nevyuzit. A neni to tak nic sloziteho. Jde jenom o to vymyslet, za kolik prispevku jake osloveni. Jen tak z fleku me napada: novic, akolyt, guru, boss, demonolog nebo jednodusi: zapisovatel, hrdina, dobrodruh, poutnik, atd.

Tady jde trošku o to, že i když napíšeš 1000 příspěvků, nic to neznamená, protože se tady dá odpovídat smajlíky,jednoslovně a někomu jen tak přidělit titul, že toho napsal hodně...to mi nepřipadá správně...např. já tady mám něco kolem 400 příspěvků, ale to proto, že tady odpovídám na skoro všechno a diskutuju ve forech a měl bych jeden z největších titulů, potom zde jsou autoři, kteří odpovídají na naše dotazy, ale měli by mít nižší titul? jejich slovo má vyšší cenu než kohokoliv jiného na tomto foru, přeci jen oni jsou autory a oni nejlépe vědí, jak to má být a jak je to správně. Jim by jsi dal titul poutník a já bych měl hrdina? A jak by na tom potom byli ti, co se zaregistrovali teprve nedávno, ale s Asterionem a RP mají větší zkušenosti než většina ostatních...dostali by honosný titul žebrák? S takovou by se to ještě zvrhlo v soutěž o nejvíc příspěvků a nejlepší titul. Jednoslovné odpovědi a zbytečný spam...tak by to tady vypadalo. Sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: st srpen 23, 2006 18:24 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
unnamed napsal:
Wurax napsal:
Ja souhlasim z Elrianem. Kdyz tu ta moznost je, nevim proc ji nevyuzit. A neni to tak nic sloziteho. Jde jenom o to vymyslet, za kolik prispevku jake osloveni. Jen tak z fleku me napada: novic, akolyt, guru, boss, demonolog nebo jednodusi: zapisovatel, hrdina, dobrodruh, poutnik, atd.

Tady jde trošku o to, že i když napíšeš 1000 příspěvků, nic to neznamená, protože se tady dá odpovídat smajlíky,jednoslovně a někomu jen tak přidělit titul, že toho napsal hodně...to mi nepřipadá správně...např. já tady mám něco kolem 400 příspěvků, ale to proto, že tady odpovídám na skoro všechno a diskutuju ve forech a měl bych jeden z největších titulů, potom zde jsou autoři, kteří odpovídají na naše dotazy, ale měli by mít nižší titul? jejich slovo má vyšší cenu než kohokoliv jiného na tomto foru, přeci jen oni jsou autory a oni nejlépe vědí, jak to má být a jak je to správně. Jim by jsi dal titul poutník a já bych měl hrdina? A jak by na tom potom byli ti, co se zaregistrovali teprve nedávno, ale s Asterionem a RP mají větší zkušenosti než většina ostatních...dostali by honosný titul žebrák? S takovou by se to ještě zvrhlo v soutěž o nejvíc příspěvků a nejlepší titul. Jednoslovné odpovědi a zbytečný spam...tak by to tady vypadalo. Sad

Já musím s Unnamedem naprosto souhlasit...pokud už nějaké "tituly" tak na základě nějakých jiných kritérií...(např. rozděléní podle toho, jakou měrou se dotyčný podílí na tvorbě Asterionu, by bylo také motivující a mohlo by přinášet i nějaké pozitivní hmatatelné výsledky, např. v podobě nových CP, dobrodružství a tematických článků Wink )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: čt srpen 24, 2006 8:13 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Dle mého názoru jsou tituly zbytečné...pokud tu je někdo, kdo by byl třeba zmíněný "hrdina", tak ho přeci každý zná a navíc si svůj obrázek o něm uděláme podle toho jakým způsibem píše a ne kolik toho přispěje. Jestli se nemílím, tak fórum je od toho, abychom si vyměňovali názory, zkušenosti, reálie a taky se občas pobavili. No a pokud přijde nováček a bude chtít cokoliv zjistit, tak ho většina z nás bude schopná odkázat na naše "hrdiny". Takže já zastávám teorii, že lepší je kvalita než kvantita.

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: čt srpen 24, 2006 12:13 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Já taky považuju nějaké tituly za přinejlepším zbytečné.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrian
Zaslal: čt srpen 24, 2006 13:05 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Hodnocení příspěvků jsem psal jen jako příklad, spíše jsem myslel přidání těch titulů, aby byly třeba autoři lépe rozpoznatelní pro začátečníky jenž jsou zde poprvé. To jest aby Čenis, Gilgalad... dostali pod svou přezdívku nápis Autor Asterionu. Jenom toto. Nerozvádějte zde kvůli tomu prosím žádnou vážnou diskuzi, prostě jsem se jen ve svém minulém příspěvku velice špatně vyjádřil co vlastně chci.


Naposledy upravil elrian dne st srpen 30, 2006 9:34, celkově upraveno 2 krát.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Wurax
Zaslal: út srpen 29, 2006 15:45 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Vidim, ze se to vetsine lidi nelibi. Me se to libi. Moc tem vasem reakcim nerozumim. Jestli chcete, muzete me za to ukamenovat, me to nevadi Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út srpen 29, 2006 17:04 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Wurax napsal:
Vidim, ze se to vetsine lidi nelibi. Me se to libi. Moc tem vasem reakcim nerozumim. Jestli chcete, muzete me za to ukamenovat, me to nevadi Laughing

Proč tě kamenovat za názor? To kamenování bych nechal, až kdyby se to odsouhlasilo. Laughing Ne, sranda.
Však každý má svůj názor. A proč jsi to vlastně chtěl ty?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Wurax
Zaslal: st srpen 30, 2006 15:59 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Nemam zadny duvod, proc by to tak nemohlo byt. Ja bych tedy pochopil, proc ma jeden uzivatel pod nickem napsano napr. GURU a jiny treba NOVIC. Jde proste o to, kdo se tady pohybuje nejvic. Neznaci to prece, jak je ten clovek sbehly ve svete Asterion nebo jak je to zkuseny hrac nebo jaky je to clovek. To stejne poznas jen stezi, jestli vubec. Tady muze byt GURU treba desetilety kluk a me to vubec nevadi. O tom internet je. Laughing

S tim, ze by meli byt rozeznatelni autori Asterionu souhlasim. I kdyz staci klinout na polozku "Skupiny" v horni liste a tam to jednoduse poznas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st srpen 30, 2006 16:49 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Wurax napsal:
Nemam zadny duvod, proc by to tak nemohlo byt. Ja bych tedy pochopil, proc ma jeden uzivatel pod nickem napsano napr. GURU a jiny treba NOVIC. Jde proste o to, kdo se tady pohybuje nejvic. Neznaci to prece, jak je ten clovek sbehly ve svete Asterion nebo jak je to zkuseny hrac nebo jaky je to clovek. To stejne poznas jen stezi, jestli vubec. Tady muze byt GURU treba desetilety kluk a me to vubec nevadi. O tom internet je. Laughing

S tim, ze by meli byt rozeznatelni autori Asterionu souhlasim. I kdyz staci klinout na polozku "Skupiny" v horni liste a tam to jednoduse poznas.

Nojo...ale ještě jsi nenapsal jedinej dobrej důvod, proč by to tak mělo být. Jestli to má být o tom, kdo se tady pohybuje nejvíc...tak se může podívat do uživatelů a tam to pozná. Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Wurax
Zaslal: čt srpen 31, 2006 7:36 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Tak treba proto aby to bylo takove pestrejsi. Je to fantasy forum, tak proc ho neudelat bohatejsi a rozmanitejsi. Kdyz si tady zridis ucet, vyplnujes spoustu polozek od bydliste, fotky, podpisu, apod. To vsechno nejakym zpusobem pusobi na lidi, kteri se divaji co jsi treba napsal. Me napriklad urcite vice zaujme uzivatel, ktery ma svuj obrazek. Do seznamu uzivatelu se divat nebudou, protoze je to zajima u konkretniho dopisovatele, nebo tys to tak nekdy udelal?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: čt srpen 31, 2006 9:20 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Wurax napsal:
Tak treba proto aby to bylo takove pestrejsi. Je to fantasy forum, tak proc ho neudelat bohatejsi a rozmanitejsi. Kdyz si tady zridis ucet, vyplnujes spoustu polozek od bydliste, fotky, podpisu, apod. To vsechno nejakym zpusobem pusobi na lidi, kteri se divaji co jsi treba napsal. Me napriklad urcite vice zaujme uzivatel, ktery ma svuj obrazek. Do seznamu uzivatelu se divat nebudou, protoze je to zajima u konkretniho dopisovatele, nebo tys to tak nekdy udelal?

No tak v Uživatelých jsem byl už mnohokrát. Ale spíše jsem tím narážel na to, že se můžeme kouknout do Skupiny, abychom věděli kdo je autor a kdo ne (to mi přijde stejné jako se koukat do uživatelů proto, abychom věděli, kdo toho kolik napsal a kdo se tady vyskytuje nejvíc). Já naopak souhlasím, aby měli autoři,admini (no u Administrátora je to jasné už podle nicku,takže u něj asi ne Laughing ) a moderátoři napsáno co a jak (např.Čenis,Shark,Gilgalad - autoři), aby bylo pro nováčky snáze rozeznatelné, kdo jim odpověděl a nemuseli to hledat ve skupinách, když ani třeba nevědí, že tam něco takového je. Protože je rozdíl mezi tím co odpovíme my a co autoři. (Tak by bylo lepší, kdyby to šlo hned na první pohled poznat.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Wurax
Zaslal: čt srpen 31, 2006 14:23 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
unnamed napsal:
Wurax napsal:
Tak treba proto aby to bylo takove pestrejsi. Je to fantasy forum, tak proc ho neudelat bohatejsi a rozmanitejsi. Kdyz si tady zridis ucet, vyplnujes spoustu polozek od bydliste, fotky, podpisu, apod. To vsechno nejakym zpusobem pusobi na lidi, kteri se divaji co jsi treba napsal. Me napriklad urcite vice zaujme uzivatel, ktery ma svuj obrazek. Do seznamu uzivatelu se divat nebudou, protoze je to zajima u konkretniho dopisovatele, nebo tys to tak nekdy udelal?

No tak v Uživatelých jsem byl už mnohokrát. Ale spíše jsem tím narážel na to, že se můžeme kouknout do Skupiny, abychom věděli kdo je autor a kdo ne (to mi přijde stejné jako se koukat do uživatelů proto, abychom věděli, kdo toho kolik napsal a kdo se tady vyskytuje nejvíc). Já naopak souhlasím, aby měli autoři,admini (no u Administrátora je to jasné už podle nicku,takže u něj asi ne Laughing ) a moderátoři napsáno co a jak (např.Čenis,Shark,Gilgalad - autoři), aby bylo pro nováčky snáze rozeznatelné, kdo jim odpověděl a nemuseli to hledat ve skupinách, když ani třeba nevědí, že tam něco takového je. Protože je rozdíl mezi tím co odpovíme my a co autoři. (Tak by bylo lepší, kdyby to šlo hned na první pohled poznat.

No dyt ja s tim taky souhlasim Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: čt srpen 31, 2006 23:04 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Však já jen reaguju. Wink


Naposledy upravil unnamed dne pá září 01, 2006 14:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kibe
Zaslal: pá září 01, 2006 12:19 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
když už se tady rozebíraj tyto stránky, tak mám připomínku k tomu, jak dost lidí reaguje....myslim, že je zbytečný, aby pokaždý když se s někym bavíme/te kopírovat to co dotyčný napsal a ten to zase zkopíruje celé a pak zase dokola až je jeden příspěvek nacelou ztránku...jako lepší řešení se mi zdá napsat: TO XXX:
je to mnohem přehlednější a můžete tak v jednom příspěvku reagovat na více lidí a příspěvků...

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: pá září 01, 2006 12:21 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
samozřejmě tím nemyslím jedoduchou(krátkou) odpověď na jednoduchý(krátký) dotaz/příspěvek...tam je to možná i lepší... Wink

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.