Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Myšlenkové bytosti - postup po úrovních

Kenny
Zaslal: út srpen 15, 2006 11:32 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No u přírodních bytostí to tak platí,ale třeba takovej Šira získa svoji hlavní výhodu neviditelnosti až někdy na 14.úrovni,což znamená,že by ji kněz v tonhle případě nikdy nezískal.Takže to pravděpodobně bude jinak

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: út srpen 15, 2006 11:51 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Kenny napsal:
No u přírodních bytostí to tak platí,ale třeba takovej Šira získa svoji hlavní výhodu neviditelnosti až někdy na 14.úrovni,což znamená,že by ji kněz v tonhle případě nikdy nezískal.Takže to pravděpodobně bude jinak

Neviditelnost je dozajista velká výhoda, má ale i pár jiných předností...tak to můžeš vzít tak, že na 14. úrovni bys širy moh spočítat na prstech 1 ruky...bral bych, že MB je třeba cca o 7 úrovní níž než kněz (bráno s velkou rezervou.., jedná se o průměr; může být o 14 níž, stejně jako o 3...ale já bych MB na víc jak té 14. úrovni hráčovy nedal...mělo by to být myšleno jsko pro CP: patriarcha + pár hrdinů (cca 3 - 10 na celém Asterionu)...většina šir by byla na 1. - 8. úrovni (tak 90 a víc %). K vyvolání mocnější je třeba mocného kněze (a těch například u gorovců, vzhledem k jejich dobrodružnému (čti nebezpečnému) životu moc nebude...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: ne srpen 20, 2006 10:02 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
No a třeba ghilit má svou best schopnost až na 17. úrovni
Když jsem to tady zakládal tak mi vlastně šlo jen o to jestli v tom má někdo nějakej systém a jak je vidět ta zatim nemá. Já se asi přiklonim k tomu že bytost bude dostávat stejný zk jako kněz a podle toho postupovat. Nedoážu si totiž asterion skoro bez těchhle bytostí představit. Když vezmu v úvahu, jak by na celý taře měli MB jen představení klášterů tak se mi to nelibí na DRD 1.6 ji moh mít kněz už od 6. úrovně takže ji ve svym světě dám možnost zísat už po vyšším stupni svěcení. Ať ty normální lidi aspoň trochu pocítěj pravou moc bohů.
(Samozřejmě je to jen můj názor)

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: ne srpen 20, 2006 10:14 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Bohdan napsal:
No a třeba ghilit má svou best schopnost až na 17. úrovni
Když jsem to tady zakládal tak mi vlastně šlo jen o to jestli v tom má někdo nějakej systém a jak je vidět ta zatim nemá. Já se asi přiklonim k tomu že bytost bude dostávat stejný zk jako kněz a podle toho postupovat. Nedoážu si totiž asterion skoro bez těchhle bytostí představit. Když vezmu v úvahu, jak by na celý taře měli MB jen představení klášterů tak se mi to nelibí na DRD 1.6 ji moh mít kněz už od 6. úrovně takže ji ve svym světě dám možnost zísat už po vyšším stupni svěcení. Ať ty normální lidi aspoň trochu pocítěj pravou moc bohů.
(Samozřejmě je to jen můj názor)

Pokud vím, tak původní představa byla o knežích jako CP (podobně jako nekromant, nebo psionik). S DrD+ se to ale mění. Získání MB by ve hře nemělo být výsledkem získání vyššího svěcení, ale hry. Vzpomínám si například na hezkou povídku Naděje a porážky od Zdeňka Beneše, tam získal onen "kněz" ummbu už jakoby od začátku. Není pravidlem, že jen co postava dostane svěcení, dostane i MB. Ne každým má dostatečné předpoklady pro její získání. Těmi by měli být touha, víra, atd... Taky neplatí, že když nejlepší schopnost dostane ghilith na 17. úrovni, že hned automaticky se předpokládá, že nejmocnější ghilithové ji ovládají. Všimni si, že i o postavách na cca už 12. úrovni se mluví jako o velmi mocných...pak teda i velmi mocné MB by měly být na 10. až 12. úrovni...těch ghilitů, kteří jsou na 17+ úrovni je na celém (podotýkám mém!!!) Asterionu nejvýše tolik, že bys je spočítal na prstech jedné ruky...když jsem pravidla pro jeho přeměnu dělal (tedy spíš upravoval a kompletoval...), představoval jsem si to asi takhle. Shrnuto a podtženo: pokud je u ghilita napsáno, že může ovládat schopnost přeměnit se v rotující sféru, pak se NEPŘEDPOKLÁDÁ, že toho bude schopná většina, ba právě naopak, takový jeden připadá tak na dvě až tři desítky let!!! (nanejvýš)
(Upozorňuju, že se jedná pouze o moje subjektivní názory a nepředkládám je jako oficiální, nebo jako jediné možné!)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: ne srpen 20, 2006 10:35 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Já si taky nepředstavuju že každej kěz půjde po ulici a vedle něho bude hopskat nějakej pomocníček. Automaticky moji hráči ještě nedostali nic, protože všechno má svou cenu. Mě se prostě líbí ta představa že družina jde udělat s Gorovým knězem dobrý skutek a pomohou mu zabít ZLOu MB a přitom uvidí jeho pomocníka aněkteré jeho schopnosti a později se na něj kněze zeptají a podle jeho nálady se dozví o moci jeho boha, aby se tak historka mohla šířit dál.
(Můj názor Moje představa nechci abys měnil svou nechci aby to znělo útočně jenom jsem potřeboval vědět jestli neexistuje systém protože mám rád pořádek)
Moh byh se zeptat co znamená ten Latinskej nápis? Smile

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: ne srpen 20, 2006 10:49 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Bohdan napsal:
Já si taky nepředstavuju že každej kěz půjde po ulici a vedle něho bude hopskat nějakej pomocníček. Automaticky moji hráči ještě nedostali nic, protože všechno má svou cenu. Mě se prostě líbí ta představa že družina jde udělat s Gorovým knězem dobrý skutek a pomohou mu zabít ZLOu MB a přitom uvidí jeho pomocníka aněkteré jeho schopnosti a později se na něj kněze zeptají a podle jeho nálady se dozví o moci jeho boha, aby se tak historka mohla šířit dál.
(Můj názor Moje představa nechci abys měnil svou nechci aby to znělo útočně jenom jsem potřeboval vědět jestli neexistuje systém protože mám rád pořádek)
Moh byh se zeptat co znamená ten Latinskej nápis? Smile

Nepřipadá mi to útočné, to vůbec...ten nápis...Je čestné a slastné zemřít pro vlast. Kdo ohlídá hlídače?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdan
Zaslal: ne srpen 20, 2006 19:08 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Dík Wink

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: ne srpen 20, 2006 19:18 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Bohdan napsal:
Dík Wink

Není za co. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.