Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Tyto stránky

Shark
Zaslal: čt červenec 13, 2006 7:16 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Kibe napsal:
jj, tak jsem si zřídil adresu na swebu, dokonce nahrál obrázek z kompu, ale co dál?? to je mi záhadou...tak kdyby tu byl nějaký vidoucí a poradil weblamě, tak si tam dám konečně obrázek Wink


Já sice nejsem žádný internetový expert, ale udělal jsem to takhle:

V Profilu si u obrázku najdeš kolonku Odkaz na vzdálený obrázek a vložíš tam odkaz na místo, kde obrázek na internetu máš. Pokud dodržíš velikost a rozměry, které jsou tam uvedené, neměl bys mít problém.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Administrator
Zaslal: čt červenec 13, 2006 21:14 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
Ahoj,
Dnes jsem nahrál na server asi 600 obrázku postaviček, takže má uživatel dvě možnosti:

1. Vyběr z naší galerie
Klikněte na "Profil" -> potom v části "Nastavení postaviček" klikněte na "Zobrazit galerii postaviček" -> zobrazí se obrázky a pod každým obrázek je možnost jej vybrat. Vyberte obrázek, který chcete použít a potom klikněte na "Zvolte obrázek postavičky" (tlačítko dole pod obrázky postaviček). A to by mělo být cele.

2. Výběr vlastního obrázku neno obrázku z internetu
Klikněte na "Profil" -> potom v části "Nastavení postaviček" do pole "Odkaz na vzdálený obrázek postavičky:" zadejte plnou adresu k obrázku, např.: http://www.linuxsoft.cz/img2/opensuse/suse.png a kliknout na odeslat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Herryck PJ
Zaslal: čt srpen 17, 2006 17:41 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
zdravim... jenom bych chtěl vědět jak tady ty stránky myslim auditorium dlouho fungujou Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Administrator
Zaslal: čt srpen 17, 2006 20:10 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
No na tyhle domene to je tak asi neco kolem roku (v planu je prestehovani na asterionprg.cz). Jinak auditorium funguje tusim ze neco kolem tri let.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
elrian
Zaslal: so srpen 19, 2006 12:52 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Přidal jsem si do svých zpráv podpis a chtěl jsem, aby se mi zobrazil u všech. Po jeho přidání se však nic nestalo. Chtěl bych se zeptat, jak zařídit, aby podpis, který jsem si přidal až nyní se zobrazil naprosto u všech mých příspěvků.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
unnamed
Zaslal: so srpen 19, 2006 22:06 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Jak se dá odstranit, aby mi chodili zprávy na e-mail, když někdo něco napíše do fora, které jsem MĚL jako oblíbené? Už jsem si je radši všechny oddělal z oblíbených, protože mi to strašně spamovalo mail...ale od některých témat mi to chodí pořád. Nějaká rada? Surprised

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Administrator
Zaslal: ne srpen 20, 2006 8:53 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
U nekterych temat mas nastaveno sledovani. Ale pokud ti prijde e-mail s upozornenim na novy prispevek, tak tam mas odkaz na zruseni sledovani.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
elrian
Zaslal: po srpen 21, 2006 16:36 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Když už jsmě u těchto stránek, tak jsem si všiml že mají na ostatních fórech uživatele rozděleny podle počtu příspěvků. Například jedna hvězdička za dvacet příspěvků je klučík a tak dále. Nebo že mají pod sebou někteří uživatelé napsáno moderátor, přispěvovatel... Proto bych, jestli by nešla zařídit aspoň ta druhá možnost s rozdělením Autor Aserionu, Aplikátor Asterionu, PJ na Asterionu, Hráč na Asterionu a bylo by to v tomto případě i od nejvyšší po nejnižší a těmi prvními dvěmi by se mohli stát jen ti co sou opravdu autoři nebo aplikátoři. Vše toto byl jenom návrh, tak bych rád nějaké přípomínky proč to ne a to ne. Jestli by to šlo tak by se mohlo dát nějaké hlasování hráčů co oni na to a podle něj to celé nakonec zařídit.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: po srpen 21, 2006 16:38 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Též bych prosil i o odpověď na mou minulou otázku, děkuji.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Administrator
Zaslal: po srpen 21, 2006 21:46 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
elrian napsal:
Též bych prosil i o odpověď na mou minulou otázku, děkuji.


Bohuzel nemam zkusenosti s podisem v clancich.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Administrator
Zaslal: po srpen 21, 2006 21:52 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
elrian napsal:
Když už jsmě u těchto stránek, tak jsem si všiml že mají na ostatních fórech uživatele rozděleny podle počtu příspěvků. Například jedna hvězdička za dvacet příspěvků je klučík a tak dále. Nebo že mají pod sebou někteří uživatelé napsáno moderátor, přispěvovatel... Proto bych, jestli by nešla zařídit aspoň ta druhá možnost s rozdělením Autor Aserionu, Aplikátor Asterionu, PJ na Asterionu, Hráč na Asterionu a bylo by to v tomto případě i od nejvyšší po nejnižší a těmi prvními dvěmi by se mohli stát jen ti co sou opravdu autoři nebo aplikátoři. Vše toto byl jenom návrh, tak bych rád nějaké přípomínky proč to ne a to ne. Jestli by to šlo tak by se mohlo dát nějaké hlasování hráčů co oni na to a podle něj to celé nakonec zařídit.


1. Proč? 2. Jsou tu dve skupiny redakce + ostatní, zobrazeni ještě zvážím, zobrazeni je součástí stylu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Shark
Zaslal: po srpen 21, 2006 22:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Administrator napsal:
elrian napsal:
Když už jsmě u těchto stránek, tak jsem si všiml že mají na ostatních fórech uživatele rozděleny podle počtu příspěvků. Například jedna hvězdička za dvacet příspěvků je klučík a tak dále. Nebo že mají pod sebou někteří uživatelé napsáno moderátor, přispěvovatel... Proto bych, jestli by nešla zařídit aspoň ta druhá možnost s rozdělením Autor Aserionu, Aplikátor Asterionu, PJ na Asterionu, Hráč na Asterionu a bylo by to v tomto případě i od nejvyšší po nejnižší a těmi prvními dvěmi by se mohli stát jen ti co sou opravdu autoři nebo aplikátoři. Vše toto byl jenom návrh, tak bych rád nějaké přípomínky proč to ne a to ne. Jestli by to šlo tak by se mohlo dát nějaké hlasování hráčů co oni na to a podle něj to celé nakonec zařídit.


1. Proč? 2. Jsou tu dve skupiny redakce + ostatní, zobrazeni ještě zvážím, zobrazeni je součástí stylu.


Souhlasím s Lukášem. Nevidím důvod, proč nějaké hodnocení za počet příspěvků přidávat. Kdo to považuje za relevantní, může se kochat tím, že si v sekci Uživatelé seřadí registrované členy podle počtu příspěvků Smile .

Rovněž nevidím důvod dělat nějaké další dělení než dosavadní (Administátor, Moderátoři, ostatní). Mezi moderátory jsou tak jako tak pouze autoři Asterionu (tuším až na dva další pomocníky), a to, zda je někdo hráč či PJ, si může dát s klidem do podpisu. Pokud budu chtít někoho takového kontaktovat, určitě si dám spíš inzerát než bych hledal podle jiného kritéria. Navíc tyto role se mohou měnit, resp. být zastávány současně. A co s lidmi, kteří si Asterion jen čtou, ale nehrají na něm? A IMHO si myslím, že autoři (mezi něž patří i aplikátoři) jsou známí dostatečně.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wurax
Zaslal: st srpen 23, 2006 16:30 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Ja souhlasim z Elrianem. Kdyz tu ta moznost je, nevim proc ji nevyuzit. A neni to tak nic sloziteho. Jde jenom o to vymyslet, za kolik prispevku jake osloveni. Jen tak z fleku me napada: novic, akolyt, guru, boss, demonolog nebo jednodusi: zapisovatel, hrdina, dobrodruh, poutnik, atd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: st srpen 23, 2006 17:25 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Wurax napsal:
Ja souhlasim z Elrianem. Kdyz tu ta moznost je, nevim proc ji nevyuzit. A neni to tak nic sloziteho. Jde jenom o to vymyslet, za kolik prispevku jake osloveni. Jen tak z fleku me napada: novic, akolyt, guru, boss, demonolog nebo jednodusi: zapisovatel, hrdina, dobrodruh, poutnik, atd.


Je otázka, zda v typu fóra, jaký tu je, je to proveditelné. Já se domnívám, že pokud nikoli, není třeba Lukášovi přidělávat práci. A znovu opakuji: počet příspěvků nepovažuji za kritérium, které by mělo jiný než samoúčelný význam.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Administrator
Zaslal: st srpen 23, 2006 17:47 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
Shark napsal:
Wurax napsal:
Ja souhlasim z Elrianem. Kdyz tu ta moznost je, nevim proc ji nevyuzit. A neni to tak nic sloziteho. Jde jenom o to vymyslet, za kolik prispevku jake osloveni. Jen tak z fleku me napada: novic, akolyt, guru, boss, demonolog nebo jednodusi: zapisovatel, hrdina, dobrodruh, poutnik, atd.


Je otázka, zda v typu fóra, jaký tu je, je to proveditelné. Já se domnívám, že pokud nikoli, není třeba Lukášovi přidělávat práci. A znovu opakuji: počet příspěvků nepovažuji za kritérium, které by mělo jiný než samoúčelný význam.


Proveditelne to je. Souhlasim se Sharkem, otazka je zda to ma vyznam. Mozna by nebylo na skodu udelat anketu, at rouzhodnou navstevnici auditoria.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.