Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  ZURK

unnamed
Zaslal: čt únor 02, 2006 14:53 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
arten napsal:
Priatelu nepomenovaný -unnamed, ked si mágom z rodu nesmrteľných vznešených elfov, čo že je už pre mňa deň či dva. Každopádne vďaka.

Teď to zrovna scanuju a snad to vyjde a pošlu ti to ještě dnes...snad...naděje umírá poslední.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: čt únor 02, 2006 14:56 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
arten napsal:
Priatelu nepomenovaný -unnamed, ked si mágom z rodu nesmrteľných vznešených elfov, čo že je už pre mňa deň či dva. Každopádne vďaka.

A jéje...takže nebude to nějak zvlášt úhledný...to víš scaner. Ale přečíst se to snad dá.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: čt únor 02, 2006 14:59 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
elrian napsal:
Možná bych teoreticky mohl zavolat tomu co tam prodával na mobil a poptat se , proč je momentálně Netopejr zavřenej, ale pokud to zjistíš, budu velice rád.

Jediný co o tom vím: Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ AŽ DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENO.
Já nevím kdy na to budu mít čas...ale pokusím se tam dovolat.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: so červenec 01, 2006 19:17 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
vy ste už většinou všichni v zurku byly a já bych potřeboval nějaký příšeríky co se tam daj potkat. PLS chtěl bych toho hodně a má fantazie už mi nestačí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
elrian
Zaslal: po červenec 31, 2006 11:38 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Před nějakou dobou sem se tě Unnamede ptal, jestli nevíš co je s Netopejrem v Olomouci, načež jsi mi odepsal, že se to pokusíš zjistit. Už to nějakou tu dobu od toho příspěvku je, tak bych rád věděl, jestli jsi něco zjistil nebo už ho zavřeli natrvalo. A Ještě jedna otázka. Prodávali v Netopejru kusovky sběratelské karetní hry Magic: the Gathering?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
unnamed
Zaslal: po červenec 31, 2006 12:51 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
elrian napsal:
Před nějakou dobou sem se tě Unnamede ptal, jestli nevíš co je s Netopejrem v Olomouci, načež jsi mi odepsal, že se to pokusíš zjistit. Už to nějakou tu dobu od toho příspěvku je, tak bych rád věděl, jestli jsi něco zjistil nebo už ho zavřeli natrvalo. A Ještě jedna otázka. Prodávali v Netopejru kusovky sběratelské karetní hry Magic: the Gathering?

Jé...já tak trošku asi zapoměl napsat,že? Netopejr byl dlouho zavřenej a nakonec se tam usídlila nějaká cestovka. Crying or Very sad
Kusovky (samozřejmě karet) tam neprodávali. Ty se prodávali v Ogřím doupěti, ale to se tak před dvěma roky zavřelo, protože to moc nevydělávalo.
V Olomouci už není asi nic, kde se prodává fantasy,hry na hrdiny,karetní hry,miniatury....takže se všechno musí objednávat. Evil or Very Mad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.