Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Dalsi modul po ZZS

Ktery dalsi modul byste si prali po ZZS

Podzemni rise   [ 12 ]  
16%
  16%
Krajiny za obzorem   [ 30 ]  
40%
  40%
Prirucka pro hrace   [ 32 ]  
43%
  43%

Celkem hlasů : 74
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:10 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
nevim...smutný hvozd na mně působí takovým prima teskným dojmem, má skvělou atmosféru (teda jak si ho představuju já); les dávno mrtvých je taky fajn; země šelem a arrvea sou sice asi nedůležité, ale gianfar mi příde dobrej, stejně jako oblé hory a račí skály, kde žijí vznešení elfové...stejně mám ale nejradši smutný hvozd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 18:15 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
nevim...smutný hvozd na mně působí takovým prima teskným dojmem, má skvělou atmosféru (teda jak si ho představuju já); les dávno mrtvých je taky fajn; země šelem a arrvea sou sice asi nedůležité, ale gianfar mi příde dobrej, stejně jako oblé hory a račí skály, kde žijí vznešení elfové...stejně mám ale nejradši smutný hvozd

Njn...ale stejně se mi nejdůležitejší pro hraní a celkový děj zdají Dálavy a ostatní jsou jen takové okrajové. Uznávám, že les i hvozd budou určitě zajímavý, ale jak píšeš, tak je tam poměrně málo hodně zajímavých oblastí, takže si myslím, že na jeden modul to stačit bude.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:17 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
jenže si vem, že tam máš i hranici, kharovy državy (tyhle oblasti mi přijdou do budoucna poměrně důležité) a pak tu máme ještě končinu a ty podivné kraje, ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út červen 20, 2006 18:18 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
oggysu napsal:
jenže si vem, že tam máš i hranici, kharovy državy (tyhle oblasti mi přijdou do budoucna poměrně důležité) a pak tu máme ještě končinu a ty podivné kraje, ne?

V dechu draka bylo myslín něco o Kharových državách...ale nevím přesně co....se kouknu.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
oggysu
Zaslal: út červen 20, 2006 18:20 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
no to jo...ale podle mně to pak hodí i do toho modulu...navíc v dechu to bylo dost obecně, a nějaký podrobnosti, nebo geografie...to ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
domingo
Zaslal: st červen 21, 2006 9:46 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
1) Prirucka pre hracov - PJ aj hraci budu vediet co ktore postavy o com vedia, svet bude uveritelnejsi. Podla mna najdolezitejsi modul (aj ked je to prakticky len kompilacia vsetkych ostatnych ...).
2) Podzemna risa - pozrieme sa pod povrch uz znamej casti Tary.
3) Krajiny za obzorom - povedzme si, kolko ludi tam chodi a vrati sa odtial ... aj ked je to inac zaujimave z hladiska "dokoncenia" popisu Tary, ale myslim ze vo vacsine druzin to bude mat najmensi dopad ak tento modul bude posledny ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st červen 21, 2006 12:51 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
A kolik se jich vydává do Podzemní říše a vrací se?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
domingo
Zaslal: st červen 21, 2006 13:17 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
unnamed napsal:
A kolik se jich vydává do Podzemní říše a vrací se?

Zhruba rovnake mnozstvo Smile
Ale je to aspon blizsie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerin
Zaslal: st červen 21, 2006 16:28 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
domingo napsal:
3) Krajiny za obzorom - povedzme si, kolko ludi tam chodi a vrati sa odtial ... aj ked je to inac zaujimave z hladiska "dokoncenia" popisu Tary, ale myslim ze vo vacsine druzin to bude mat najmensi dopad ak tento modul bude posledny ...


A jak bys okomentoval nápad hráčů vyrazit třeba do Tarosu (to už se mi stalo) nebo do plavenských kolonií Question Ono je tam ještě dost civilizovaných míst...

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peca
Zaslal: st červen 21, 2006 17:28 Citovat
Založen: 9.3.2005 Příspěvky: 13
Silwerin napsal:
domingo napsal:
3) Krajiny za obzorom - povedzme si, kolko ludi tam chodi a vrati sa odtial ... aj ked je to inac zaujimave z hladiska "dokoncenia" popisu Tary, ale myslim ze vo vacsine druzin to bude mat najmensi dopad ak tento modul bude posledny ...


A jak bys okomentoval nápad hráčů vyrazit třeba do Tarosu (to už se mi stalo) nebo do plavenských kolonií :?: Ono je tam ještě dost civilizovaných míst...


A jak se o nem ti hraci, respektive jejich postavy, dozvi? Ja bych prave docela upotrebil modul pro hrace, aby si udelali obrazek o znalostech svych postav. Zatim maji jen minimalni informace. Treba ze se jedna o kralovstvi a Albireo je hlavni mesto v te oblasti Dalav, kde e zrovinka vyskutuji a kde prozili vetsiny sveho zivoata.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: st červen 21, 2006 21:38 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
unnamed napsal:
miloslav.zaoral napsal:
Já jsem určitě pro modul Podzemní říše, protože když se v kronice psalo o tom jak trpaslíky v Khelegových horách napadli národy z Podzemní říše,určitě by bylo vhodné, kdyby Pj mohl do těchto událostí zapojit družinu. Tento modul by mu k tomu určitě pomohl.
Potom by mohl vyjít modul Rukověť dobrodruha a jako třetí Krajiny za obzorem.

Národy podzemní říše jsou většinou goblini, orkové a trpaslíci. Zbytek už není tak důležitý - tedy pokud tam ještě něco zbylo. :)
Určitě zapojit může , protože přeci jen se prokopali na povrch a nebo do měst, štol horských skřítků, takže většina věcí by se odehrávala v nám známem prostředí a kdyby chtěla družina udělat např. dovetnou výpravu, tak by to byla asi tak trošku sebevražda. :wink:


narodu podzemni rise je hodne a to ze nejsou duleziti pro povrch, neznamena ze nejsou duleziti pro PZ. prece jen kontakt s povrchem je vzhledem ke kontaktum v ramci PZ zcela zanedbatelny...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: út červenec 04, 2006 8:55 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Ty kontakty jsou asi jen s pár skupinami orků, gobliny v Nekonečných horách a navíc ten exodus v Khelegových horách a Skřítčích vrších. Podzemní (tady trochu přitačím na pilu Twisted Evil - i Podmořská) říše by byla zajímavá zpracováním. Třeba orientace - asi by se těžko kreslila mapa. Nebo by mě docela zajímaly tamní národy (orové už vyšli, ale takový goblini).
I tak stojím za Krajinami za obzorem a Podzemní říši bych nechal na bodu, až k invazi Starých trpaslíků.

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oggysu
Zaslal: ne červenec 09, 2006 13:34 Citovat
Založen: 26.5.2006 Příspěvky: 410 Bydliště: Včelná u ČB, Praha
Silwerin napsal:
Ty kontakty jsou asi jen s pár skupinami orků, gobliny v Nekonečných horách a navíc ten exodus v Khelegových horách a Skřítčích vrších. Podzemní (tady trochu přitačím na pilu Twisted Evil - i Podmořská) říše by byla zajímavá zpracováním. Třeba orientace - asi by se těžko kreslila mapa. Nebo by mě docela zajímaly tamní národy (orové už vyšli, ale takový goblini).
I tak stojím za Krajinami za obzorem a Podzemní říši bych nechal na bodu, až k invazi Starých trpaslíků.

no kromě orků a goblinů sou tam ještě: gulgorti (nevim jak se to píše), apúkové, feriové, kadaři, staří trpaslíci, echrbjarnové (nějak tak), halakidi (?, nevim jesli tihle jo, nebo ne) a ještě hafo dalších (nevim, na žádný si teď nevzpomínám...)...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: st červenec 12, 2006 13:44 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Kdysi bych kleknul a prosil, ať první vyjde příručka pro hráče. Jenže od té doby jsem všechno buď musel vymyslet nebo to klidně ještě počká. Zatímco především Taros a Tisíc jeskyní mě přímo pekelně pálí. Takže teď klekám a prosím, ať vyjdou nejdříve Krajiny za obzorem. Co se týče Podzemní říše, tu bych dokázal oželet.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: út červenec 18, 2006 19:07 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
unnamed napsal:
Cenis napsal:
unnamed napsal:
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli v Rukojeti dobrodruha myslíte těmi povoláními povolání pravidlová nebo povolání jako. např. voják,řemeslník,kovář,hospodyně atd. Pokud to druhé (voják...), že by se to dalo trošku skloubit s vojenstvím,zbraněmi,postavením v armádě a tak.


pravidlova, ten modul by byl asi vic provazan s pravidly.

Škoda. Crying or Very sad


s kterými pravidly?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.