Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Co vy na to co se na Asterionu děje?

Ste pro ten bordel na asterionu?

Ano   [ 45 ]  
88%
  88%
Ne   [ 6 ]  
11%
  11%

Celkem hlasů : 51
unnamed
Zaslal: po červen 05, 2006 15:47 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Kibe napsal:
nevím, proč voláš Boha a né sedumnáctku... Exclamation

Volám boha a ne Boha, protože neberu Boží jméno nadarmo. A když volám boha, tak to může být jakýkoliv bůh - Sedumnáctka, Temná desítka, mimo okruh Temné desítky a taky to mže být Aláh nebo Budha, co víte? Tímto právě nediskriminuju žádného boha, protože ho udávám anonymně a každý se pod pojmem bůh může představit cokoliv a kohokoliv.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
David Cabal
Zaslal: po červen 05, 2006 17:10 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
No tak dobře - já toho necham, ale PROSIM VÁS - NEZMIŇUJTE SE TU UŽ NIKDO O DRAKOLIDECH, JINAK MĚ TO ZASE CHYTNE. Razz Evil or Very Mad Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: po červen 05, 2006 17:11 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
unnamed napsal:
Kibe napsal:
nevím, proč voláš Boha a né sedumnáctku... Exclamation

Volám boha a ne Boha, protože neberu Boží jméno nadarmo. A když volám boha, tak to může být jakýkoliv bůh - Sedumnáctka, Temná desítka, mimo okruh Temné desítky a taky to mže být Aláh nebo Budha, co víte? Tímto právě nediskriminuju žádného boha, protože ho udávám anonymně a každý se pod pojmem bůh může představit cokoliv a kohokoliv.


Já bych si například představil Temnou desítku. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
David Cabal
Zaslal: po červen 05, 2006 17:12 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
A hlavně bych si představil Temnou kápi, protože ta vytvořila... Wink Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andy
Zaslal: st červen 14, 2006 16:45 Citovat
Založen: 4.6.2006 Příspěvky: 4
Ahoj lidi, nepomohl by mi nekdo??? Vim ze je to trochu mimo vas rozhovor. Chybi mi posledni modul a podle toho co se tady pise, to vypada, ze je tam dost informaci do budoucnosti. Udelal jsem mapu do Heroes III. a IV. Asterionu. Scenar mapy by mel obsahovat konecnou bitvu. Ted uz me jenom chybi kdo za koho bude bojovat, u Khara mam Igen-Ura (tu informaci mam z FA), ale porad mi chybi jmeno hrdiny lidi. Neni v novym modulu, kdo bude stat na strane dobra???? Predem diky. (jestli nekdo hraje H. III. a IV. tak mu mapu rad poslu)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st červen 14, 2006 17:08 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Andy napsal:
Ahoj lidi, nepomohl by mi nekdo??? Vim ze je to trochu mimo vas rozhovor. Chybi mi posledni modul a podle toho co se tady pise, to vypada, ze je tam dost informaci do budoucnosti. Udelal jsem mapu do Heroes III. a IV. Asterionu. Scenar mapy by mel obsahovat konecnou bitvu. Ted uz me jenom chybi kdo za koho bude bojovat, u Khara mam Igen-Ura (tu informaci mam z FA), ale porad mi chybi jmeno hrdiny lidi. Neni v novym modulu, kdo bude stat na strane dobra???? Predem diky. (jestli nekdo hraje H. III. a IV. tak mu mapu rad poslu)

Je tam napsáno toto: 873 "Rok nových pořádků. Kharovy amrády tvořené lidmi, skřety, hevreny a strašlivými proměněci, vytáhly pod vedením Igen-Ura na sever. Král Walden mu vytáhne napoti k Tarosu s vojsky ze svého královsví, také s posilami od trpaslíků, temných elfů a skřítků. Půjde o největší bitvu od Bitvy krvavých plání. Zemřou tisíce vojáků. Igen-Ur bude zabit Waldenem, ale ten sám padne...........potom to pokračuje jen Kharových rituálem.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Andy
Zaslal: st červen 14, 2006 17:14 Citovat
Založen: 4.6.2006 Příspěvky: 4
no pani to jsou pane veci. no kazdopadne si koupim cas temna (teda az to zlevni, prece jenom to mam na tvoreni map do heroes a taky se to moc pekne cte, jako knizka by to bylo fakt skveli) tak jeste jednou diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: st červen 14, 2006 17:33 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Andy napsal:
no pani to jsou pane veci. no kazdopadne si koupim cas temna (teda az to zlevni, prece jenom to mam na tvoreni map do heroes a taky se to moc pekne cte, jako knizka by to bylo fakt skveli) tak jeste jednou diky

No není zač.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: po září 04, 2006 11:24 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
kdyby nebyl na Asterionu bordel tak by se hůř vymejšlely příběhy (podle mě) ptž když furt někdo má nějaký organizace apod tak se družinka může lehce zapojit (můj názor) Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwaihir
Zaslal: po září 04, 2006 11:51 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Andy napsal:
no pani to jsou pane veci. no kazdopadne si koupim cas temna (teda az to zlevni, prece jenom to mam na tvoreni map do heroes a taky se to moc pekne cte, jako knizka by to bylo fakt skveli) tak jeste jednou diky


Pochybuju, že to zlevní. Nevím o tom, že by vůbec někdy nějaký modul zlevnili BTW: Oproti jakýmkoli jiným tištěným světům podobného rozsahu je to za pusu.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sadaam
Zaslal: po září 04, 2006 19:08 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Mno teď sem vyděl nějaký moduly na Asterion (a taky jiný věci- např. pravidla DrD 1.6) levnější. Asi o padesát kaček. Ale netušim jesli byl zlevněnej taky Čas temna...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Cenis
Zaslal: po září 04, 2006 19:20 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
altar mel akorat akci 2 moduly asterionu + jeden tarie za nejakou nizsi cenu.

jinak se slevou asi leda v ruznych internetovych knihkupectvich, treba tady ho maj za 379
http://www.megami.cz/detail.php?game=1179-Asterion%20-%20%C4%8Cas%20temna

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: po září 04, 2006 19:25 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Taky byly v akci jiný balíčky modulů. My sme takle koupili OLD, ZP a PP. Celkem asi za šest stovek.
Ty levnější moduly mají v "6. smyslu". Např. Falešná apokalypsa je tuším za cca 250,-. Teda jestli to není normální cena Laughing V každym případě tam měli přímo cedulky se škrtlou původní cenou a napsanou tou novou, takže nějak zlevněný byly... tak

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jaros.ml
Zaslal: po září 25, 2006 13:11 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Já nakupuju přímo v altaru, jhe to levnější a pohodlnější. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: po září 25, 2006 14:24 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
njn každej nemá přístup k Altaru Sad já nakupuju v jednej knize Paseka se jmenuje, a tam těch modulů maj dost (u nás) ale já už všechno mám (zatim) tak to neřešim (zatim)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.