Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Tyto stránky

Wurax
Zaslal: so květen 20, 2006 10:07 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Jo a chtěl jsem se zeptat. Co kdybych chtěl nějaké téma "moderovat"? Jaké jsou v tom výhody?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: út květen 23, 2006 7:50 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Já mam jednu trochu(HODNĚ) trapnou otázku: Nikde jsem nenašel, kolik je jeden alden dnů. Mohl byste mi to někdo říct(napsat). Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wurax
Zaslal: út květen 23, 2006 8:06 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
10
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: út květen 23, 2006 8:22 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Dík já sem to totiž nemohl nikde najít
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wurax
Zaslal: pá květen 26, 2006 8:30 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Už jsem to s tím moderováním pochopil. Stačí si jen přečíst FAQ Embarassed . Mám takový nápad. Co kdyby se vytvořila uživatelská skupina s názvem "PJs". Tahle skupina by měla přístup do určité části fóra a nemohli by se tam tudíž shromažďovat hráči. Popravdě mi to někdy hodně vadí. Já bych se toho klidně ujal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: pá květen 26, 2006 13:42 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Wurax napsal:
Už jsem to s tím moderováním pochopil. Stačí si jen přečíst FAQ Embarassed . Mám takový nápad. Co kdyby se vytvořila uživatelská skupina s názvem "PJs". Tahle skupina by měla přístup do určité části fóra a nemohli by se tam tudíž shromažďovat hráči. Popravdě mi to někdy hodně vadí. Já bych se toho klidně ujal.

Ale jak by bylo zamezeno přístupu hráčům? To jsem asi ještě nepochopil.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kibe
Zaslal: pá květen 26, 2006 17:49 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
Wuraxi, reaguji tady, abych nekazil téma na Pjs....to že ti to vadí je úplně zbytečný a nic s tím neuděláš....u nás vdružině máme takový to, že Pj je něco extra už za sebou (myslím, že to skončilo po pubertě, kdy už si Pj nepotřeboval nic dokazovat) a jen to prospělo. A taky já například nenavštěvuju ty témata, kde by mi hrozilo, že se dovím něco novýho, nebo něco co by nám zkazilo hru a zážitek(ale moc toho tu není)....hold toho za těch asi 7 let hraní vím víc než ledaskterej Pj....tak si prosím tě za všechny, kteří jsou na tom stejně jako já, nebo komu je jedno, že si pokazej hru a nebo kohokoliv jiného, aby jsi se o ně nestaral a nečinil si zbytečně starosti o něco s čím nejspíš stejně nic neuděláš Smile

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wurax
Zaslal: ne květen 28, 2006 15:47 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Kibe napsal:
Wuraxi, reaguji tady, abych nekazil téma na Pjs....to že ti to vadí je úplně zbytečný a nic s tím neuděláš....u nás vdružině máme takový to, že Pj je něco extra už za sebou (myslím, že to skončilo po pubertě, kdy už si Pj nepotřeboval nic dokazovat) a jen to prospělo. A taky já například nenavštěvuju ty témata, kde by mi hrozilo, že se dovím něco novýho, nebo něco co by nám zkazilo hru a zážitek(ale moc toho tu není)....hold toho za těch asi 7 let hraní vím víc než ledaskterej Pj....tak si prosím tě za všechny, kteří jsou na tom stejně jako já, nebo komu je jedno, že si pokazej hru a nebo kohokoliv jiného, aby jsi se o ně nestaral a nečinil si zbytečně starosti o něco s čím nejspíš stejně nic neuděláš Smile

jasně. Ja ti rozumim a beru to navědomi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wurax
Zaslal: ne květen 28, 2006 15:53 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
unnamed napsal:
Wurax napsal:
Už jsem to s tím moderováním pochopil. Stačí si jen přečíst FAQ Embarassed . Mám takový nápad. Co kdyby se vytvořila uživatelská skupina s názvem "PJs". Tahle skupina by měla přístup do určité části fóra a nemohli by se tam tudíž shromažďovat hráči. Popravdě mi to někdy hodně vadí. Já bych se toho klidně ujal.

Ale jak by bylo zamezeno přístupu hráčům? To jsem asi ještě nepochopil.

Funguje to jednoduse. Administrator vytvori uzivatelskou skupinu a ta bude mít opravneni vstupovat do urciteho tematu. Dam priklad. Je tady jedna uzivatelska skupina "redakce" a ti mohou mit vytvorene tema dejme tomu "O budoucnosti Asterionu" do ktereho my jako bezni uzivatele nemame pristup. Da se i treba navolit, ze ho bezny uzivatël nemusi ani videt. Ja myslim ze je to docela v pohode.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wurax
Zaslal: ne květen 28, 2006 16:10 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
a jestli myslis, ze by se tam mohly vkrast nektere postavy vydavajici se za PJeje, tak to by se muselo proste zkontrolovat podle IP adresy, jestli ten onen uzivatel neprispiva jako nektery hrac.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Toj Akkhari
Zaslal: ne květen 28, 2006 19:56 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
to by nepomohlo.vsechno se da obejit

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: ne květen 28, 2006 21:19 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Toj Akkhari napsal:
to by nepomohlo.vsechno se da obejit

S tím naprosto souhlasím. Já jsem např. taky někdy jen hráč. Sice většinu života Pj, ale taky někdy jen hraju.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Wurax
Zaslal: po květen 29, 2006 8:31 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Hmm, asi máte pravdu. Ještě tak přemýšlím, co by nám to vlastně přineslo. Byl to jen nápad.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: po květen 29, 2006 13:28 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
To jo ale zčásti dobrý. Nezdá se mi zcela správné, že hráči lezou na PJ téma dobrodružství - na některých tématech by hold neměli nic dělat, ale hráči by si stejně našli způsob jak něco takovýho obejít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toj Akkhari
Zaslal: po květen 29, 2006 19:57 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
tady opravdu zalezi jen a jen na hraci, zda dokaze prekonat svou zvedavost a ubrani se pokuseni vyzvedet "tajne" informace PJ´s...anebo se proste ochudi o zazitek ze hry.tecka

myslim ze k tomuhle bylo uz receno vse a je na kazdem, jak si to v hlave srovna, co je lepsi

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.